Společenský večer Sebevědomí pro každý den

Praha 13. ledna 2020 (PROTEXT)

Vážení novináři, dovolujeme si Vás pozvat na společenský večer Sebevědomí pro každý den, který už po šestadvacáté pořádá Nadační fond onkologie pro 21. století.

Ve středu 22. ledna 2020 v 19:00 hodin se v Národním muzeu v Praze setkají přední onkologové se svými pacientkami, jejich blízkými, a také s donátory, kteří Nadační fond podporují.

Smyslem večera, jehož součástí je unikátní módní přehlídka, kde modely předvedou ženy i muži, které spojuje diagnóza rakoviny, je připomenout závažnost tohoto onemocnění a společně hledat způsoby, jak mu čelit.

Večerem provází Libor Bouček, vystoupí např. operní pěvkyně a sólistka Národního divadla Eva Urbanová, sólista Národního divadla Luděk Vele, klarinetista prof. Jiří Hlaváč.

V případě zájmu o zprostředkování rozhovoru se špičkovou českou onkoložkou profesorkou Jitkou Abrahámovou volejte + 420 222 999 056 nebo pište na kristyna.sulcova@ptc.cz.

Svou účast, prosím, potvrďte na e-mail: lenka.kubistova@ptc.cz do 15. ledna 2020.

S pozdravem prof. MUDr. Jitka Abrahámová, DrSc.

Kontakt pro média: lenka.kubistova@ptc.cz

adresa: Proton Therapy Center Czech, s.r.o.

Budínova 2437/1a, 180 00, Praha 8

Klíčová slova ČR-sociální-zdraví-charita-Nadační fond onkologie pro 21. století

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.