Rory MacDonald, mistr světa a nejlepší volný agent asociace MMA, podepsal rekordní mnoholetou dohodu s Ligou profesionálních bojovníků

New York 19. prosince 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

MacDonald, hvězda organizace Bellator a bývalý nejlepší zápasník soutěže UFC, přichází do PFL

Zahajuje přípravou na mistrovství ligy PFL v kategorii velterové váhy v sezoně 2020

Tato velká smlouva přichází před mistrovstvím PFL 2019, které bude vysíláno živě televizí ESPN2 z Hulu Theater v Madison Square Garden na Silvestra od 19:00 do 23:00 východního času

Liga profesionálních bojovníků je první organizací, která vůbec poprvé představila MMA (smíšená bojová umění) jako skutečný sport s jednotlivými bojovníky, kteří se účastní pravidelné sezóny, play-off a mistrovství, dnes oznámila podepsání exkluzivní víceleté smlouvy s bývalým mistrem světa a superhvězdou MMA Rory MacDonaldem (21-6-1). MacDonald debutuje v sezóně PFL 2020 a bude soutěžit o titul mistra kategorie velterové váhy a 1 milion USD.

"Rory MacDonald je mistr, bojovník světové třídy a hvězda MMA," řekl Peter Murray, generální ředitel Ligy profesionálních bojovníků. "Rory je pro PFL velkou změnou a tato smlouva ilustruje náš závazek nejen vyvíjet skvělé bojovníky v naší lize, ale také přilákat a podepsat nejlepší bojovníky MMA, kteří chtějí řídit svůj vlastní osud."

MacDonald přichází do PFL po dvouletém působení v soutěži Bellator, kde v roce 2018 porazil Douglase Limu a získal titul ve velterové váze. Před organizací Bellator strávil MacDonald šest let v soutěži UFC, s 9 vítězstvími a 4 porážkami, včetně velkých vítězství nad Natem Diazem, Tyronem Woodleyem a B. J. Pennem.

"Jsem nadšený, že přicházím do soutěže PFL, kde se každý rok koná světový šampionát a na nejlepšího bojovníka čeká pás s cenou 1 milionu USD, bez jakýchkoliv hrátek nebo politiky," řekl MacDonald. "Věřím ve formát sportovní sezóny PFL a upřednostňování zájmů bojovníků. Nemohu se dočkat, až ukážu všem fanouškům a divákům televize ESPN, co dokážu ve snaze přidat k mým zápasnickým úspěchům titul mistra světa PFL ve velterové váze."

Mistrovství PFL ve velterové váze 2019 postaví Raye Coopera III proti Davidovi Michaudovi, což bude jeden ze šesti zápasů o světový titul, které se uskuteční na Silvestra v Madison Square Garden a budou vysílány živě televizí ESPN2 od 19:00 do 23:00 východního času. Rory MacDonald zde bude také přítomen, aby propagoval svou účast v soutěži v roce 2020.

O Lize profesionálních bojovníků

Liga profesionálních bojovníků (PFL) představuje MMA poprvé ve formátu sportovní sezóny, kdy jednotliví bojovníci řídí svůj vlastní osud a soutěží v pravidelné sezóně, play-off a mistrovství. Mistrovství světa soutěže PFL bude vysílat živě televize ESPN2 31. prosince od 19:00 východního času po předzápasovém televizním studiu, které bude vysíláno na kanále ESPN+ od 18:00 ET.

Sezóna PFL 2019 nabízí elitní sportovce MMA v šesti váhových kategoriích, včetně vůbec první ženské divize ve váhové kategorii do 155 liber, přičemž každý bojovník během pravidelné sezóny PFL v květnu, červnu, červenci a srpnu absolvoval dva souboje. Osm nejlepších bojovníků v každé váhové kategorii postoupilo v říjnu do vyřazovacích bojů PFL, kde v jeden večer zápasili dvakrát, aby po dvou vítězstvích postoupili do finále. Mistrovství PFL se bude konat na Silvestra, přičemž vítěz každé kategorie získá titul mistra světa PFL a cenu 1 milion USD. Divákům PFL jsou prostřednictvím patentované platformy SmartCageTM a technologie CagenomicsTM poskytovány nejmodernější statistiky, které dosud nikdy nebyly přístupné v soutěži MMA.

Soutěž PFL je podporována investorskou skupinou z oblastí sportu, médií, zábavy a obchodních gigantů. PFL je díky předním světovým mediálním partnerům k dispozici ve 150 zemích po celém světě.

Více informací naleznete na webových stránkách www.PFLmma.com nebo sledujte PFL na Instagramu (@PFLmma), Twitteru (@ProFightLeague) a Facebooku (/ProFightLeague).

KONTAKT: Tyler DePina, 646-640-3645, tdepina@mww.com

Klíčová slova Sport-sporty-bojové-MMA-MWW Group

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.