Projekt Viladomy Ořech kombinuje klid rodinného domu s moderním bydlením ve stylovém bytě

Nový projekt Viladomy Ořech přináší kombinaci módního bytového bydlení a rodinného zázemí s domáckou atmosférou. Právě zahájená výstavba dvanácti bytových jednotek ve středočeské obci Ořech je unikátním projektem, který nabízí řešení nejen pro mladé rodiny hledající vhodné, příjemné, bezpečné a nadstandardní bydlení.

Pražské bydlení se stává v posledních letech čím dál tím víc nedostupnější. Nedostatek bytů a vzrůstající počet obyvatel dostává především mladé rodiny do svízelné situace. Buď platit nájem ve vysněné lokalitě nebo se spokojit s podstatně nižší úrovní bydlení a služeb ve vlastním. Není proto divu, že příměstské bydlení zažívá opravdový boom.

Unikátní výstavba v klidné venkovské lokalitě v bezprostřední blízkosti Prahy poskytuje dvanáct nadstandardních bytových jednotek. Celkem osm bytů a čtyři ateliéry propojují jak pohodlí rodinného života v klidném a bezpečném prostředí, tak luxusní a módní bydlení. Kromě zvolených materiálů podtrhuje atmosféru venkovského bydlení i celkové řešení bytů. Orientace oken z východu na západ zaručují prostory plné světla, velmi šetrná energetická úspornost zase šetří jak přírodu, tak náklady uživatelů.

Základní informace o projektu Viladomy Ořech

• Byty a ateliéry 4+kk o výměře 78 m2 až 93 m2.

• Ceny od 6 362 631 Kč do 6 939 096 Kč.

• Pouze 12 bytů v celém projektu.

• Přízemní jednotky disponují předzahrádkou, ostatní jednotky terasou.

• Ke všem jednotkám náleží sklepní kóje a parkovací stání.

• Plánované dokončení projektu léto 2020.

Výhody lokality obce Ořech

• Projekt citlivě doplňuje zástavbu v obci a od začátku je součástí plně živé zástavby.

• Vše potřebné k životu při ruce. Mateřská a základní škola, obchody, kulturní zázemí i sportovní centra jsou v krátké docházkové vzdálenosti přímo od dveří bytu.

• Všestranné dopravní spojení, autobusová zastávka 80 metrů od vchodu, vlak 5 minut autem.

LEXXUS

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je také značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. http://www.lexxus.cz

KONTAKT:

Karel Pluhař

Mediální zástupce, Topic PR

Email: kpluhar@topicpr.cz

Telefon: +420 724 44 29 29

Klíčová slova ČR-stavby-byty-reality-LEXXUS

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.