Společnost Optimum ICD Holdings LLC se rozšiřuje o podnik ve státě Georgie a stává se jedním z největších provozovatelů v jihovýchodní části USA

Miami / Vidalia (Georgie) 12. prosince 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Optimum Agriculture (Optimum), přední světová zemědělská společnost zaměřená na získávání a správu půdy, dnes oznámila, že společnost Optimum ICD Holdings LLC získala 5 587 akrů zemědělské půdy, zpracovatelská zařízení a ochrannou známku společnosti Generation Farms a další aktiva společnosti Generation Farms, LLC a přidružených společností (Generation Farms) v hrabstvích Tattnall a Toombs ve státě Georgie. Podmínky transakce nebyly zveřejněny. Od nynějška budou všechny produkty a operace označovány pod názvem Generation Farms.

Společnost Generation Farms pěstuje, balí a přepravuje cibuli, vodní melouny a další produkty prostřednictvím svých provozoven ve Vidalii ve státě Georgie a jejím okolí. Společnost Optimum má v úmyslu pokračovat v těchto operacích, včetně dodávek pro mnoho předchozích zákazníků společnosti Generation Farms.

„Vítáme talentovaný tým společnosti Generation Farms v rodině Optimum. Tato akvizice je součástí dlouhodobého plánu maximalizace provozní efektivity diverzifikací rizik spojených s počasím a sklizněmi napříč státy," řekl Gaston Marquevich, generální ředitel společnosti Optimum Agriculture. „Naším krátkodobým cílem je zvýšit využití zařízení navýšením výroby a poskytováním nepřetržitých dodávek potravin pro maloobchodníky po celý rok."

Společnost Optimum ICD Holdings LLC bude prostřednictvím této transakce vertikálně integrovat své podniky prostřednictvím pěstování, balení a přepravy čerstvých potravin pro některé z největších maloobchodníků v USA. Po akvizici Generation Farms má společnost Optimum ICD Holdings LLC v úmyslu rozšíření výrobní řady se zaměřením na produkty, jako je cibule, vodní melouny, batáty, zelené fazolky, zelí a kukuřice.

Generation Farms, společnost s rodinnými hodnotami ve svém jádru, byla dříve ve vlastnictví rodiny Stanleyů se třemi generacemi zemědělských zkušeností od roku 1964. Toto dědictví je spojeno s osvědčenými výsledky společnosti Optimum v oblasti zemědělství, jejíž úspěch lze připsat replikaci rodinných modelů zemědělského hospodářství, které byly po celá desetiletí populární v Latinské Americe.

Převzetí společnosti Generation Farms představuje třetí akvizici společnosti Optimum ICD Holdings LLC v USA po akvizici společností El Maximo Ranch a Island Pond. Další informace o společnosti Generation Farms naleznete na webových stránkách www.generationfarms.com

Kontakt pro média: Soledad Cedro

scedro@somapr.com

www.somapr.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1043663/Optimum_Agriculture_Logo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1043674/GenerationFarms_Logo.jpg

Klíčová slova USA-zemědělství-trh-Optimum Agriculture

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.