Prémiový střešní box Thule Vector na českém trhu

Praha 2. prosince 2019 (PROTEXT)

Prémiová kvalita, důmyslné funkce, ergonomie a originální design

Nový střešní box Thule Vector nabízí skvělý výkon, prémiové vlastnosti, důmyslné funkce a osobitý vzhled, díky kterému budete jedineční během svého aktivního života. Thule Vector je střešní box jako žádný jiný, poskytuje bezkonkurenční uživatelský zážitek. Stylový, sportovní a sofistikovaný. Thule Vector určuje nový standard v prémiových střešních boxech a dodává osobitý vzhled každému automobilu. Mezi základní funkce patří: Integrované LED osvětlení, oboustranné otevírání a zavírání, bezpečné zamykání se systémem SlideLock, snadná instalace díky systému PowerClick a pohodlný přístup k uložený předmětům díky ergonomickému designu. Thule Vector se vyrábí ve třech velikostech: Medium, Large a Alpine.

Neobyčejný střešní box

Thule Vector vystupuje z davu díky dokonalému a plynulému spojení víka a dna a také charakteristickou přední nakloněnou hranou. Za vynikající produktový design již box získal dvě prestižní ocenění, "the iF Product Design Award" a "Red Dot Award".

Uživatelsky jednoduchý a praktický

Všechny funkce jsou v každé situaci uživatelsky jednoduché, ať už se jedná o montáž samotného boxu, nakládku nebo vykládku vybavení nebo jen hledání potřebných věcí uprostřed noci. Na každém kroku přináší Thule Vector prémiovou funkčnost.

Testováno na hranice možností a ještě dále

Tak jako všechny střešní boxy Thule prošel i Vector intenzivním testováním, jak v reálném živote, tak v našem testovacím centru ve Švédsku, kde jsou naše střešní boxy vystaveny testům v extrémních podmínkách.

KONTAKT: Filip Cvetler, filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova ČR-turistika-automoto-rekreace-Thule

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.