Přední světové společnosti v oblasti prodejního školení, Richardson a Sales Performance International, spojují síly

Společnost Kartesia s potěšením oznamuje dokončení akvizice společnosti Richardson, globálního lídra v oblasti obchodního školení se sídlem ve Filadelfii v Pensylvánii, která se sloučí se společností, jež je součástí portfolia Kartesia, Sales Performance International (SPI).

Laurent Bouvier, řídicí partner společnosti Kartesia, uvedl: „Početná doplňková aktiva mezi těmito dvěmi předními společnostmi v oboru je přesvědčivá a poskytne bezkonkurenční řadu možností a celosvětové pokrytí pro posílení obchodních organizací. Spojení společností SPI a Richardson vytváří komplexní portfolio vzdělávání v učebnách a digitální výuky, technologické možnosti a odbornost v oboru s cílem zvýšit výkonnost prodeje a zvýšit růst světových společností."

John Elsey, generální ředitel společnosti Richardson, a Jürgen Heyman, generální ředitel společnosti SPI, uvedli: „Odvětví školení v oblasti prodeje má nyní strategického lídra na trhu, který může poskytovat škálovatelná komplexní řešení učení a podpory, jež vedou k měřitelným výsledkům prodeje. Kombinace našich dvou společností poskytuje našim zákazníkům celosvětově osvědčené prodejní metodiky, špičkovou technologii digitálního učení, nástroje pro provádění prodeje založené na řízení vztahů se zákazníky (CRM) a co je nejdůležitější, způsob objektivní měřitelnosti návratnosti investic. Jsme rádi, že můžeme spojit své síly, abychom přispívali k dlouhodobým měřitelným prodejním výsledkům našich zákazníků po celém světě."

Společnost Richardson, založená v roce 1978, je široce uznávána pro svou vysokou kvalitu podpory zlepšování vynikajících prodejních dovedností díky přístupu konzultačního prodeje a programu Connected Selling CurriculumTM. Učební plán je poskytován prostřednictvím nejlepšího přístupu ve své třídě, kombinovaného učení s Richardson Accelerate™, digitální vzdělávací platformou společnosti. Tato platforma kombinuje metodiku aktivního učení s výjimečnými zkušenostmi uživatelů, aby podpořila jejich zapojení a osvojení nových dovedností.

Společnost Sales Performance International byla založena v roce 1988 a je vlastníkem patentované metodiky obchodního procesu Solution Selling®. Solution Selling® a související metodiky poskytují přístup, který postupně učí prodejní profesionály nejen co dělat, ale jak změnit způsob, jakým prodávají, a aplikovat nové způsoby chování, které jsou v souladu s potřebami kupujícího. SPI rozšiřuje výuku a digitální podporu pomocí nástrojů pro integraci řízení vztahů se zákazníky (CRM), které zajišťují efektivní využití a měřitelnost výsledků.

Pro další informace kontaktujte: Andrea Grodnitzky, e-mail andrea.grodnitzky@richardson.com.

O společnosti Kartesia

Kartesia je nezávislý a soukromý poskytovatel kapitálových řešení zaměřený na malé a střední podniky napříč průmyslovými odvětvími. Za posledních deset let tým společnosti investoval do více než 100 společností přes 2,4 miliardy USD. Společnost Kartesia má kanceláře v Londýně, Bruselu, Frankfurtu, Lucembursku, Madridu a Paříži.

Další informace: www.kartesia.com

Klíčová slova USA-Belgie-obchod-trh-Richardson

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.