DMS-IN.CLOUD - nový produkt na trhu podnikových systémů

Praha 13. listopadu 2019 (PROTEXT)

Akce DMS in Cloud Lužice 2019

Akce DMS in Cloud Lužice 2019

Společnost Digital Resources a.s. uvádí na trh nový produkt s názvem DMS-IN.CLOUD!

Představuje moderní řešení správy dokumentů a informací v kombinaci s oblastí IT infrastruktury. DMS-IN.CLOUD se hodí zejména pro menší a středně velké firmy, jelikož nabízí komplexní řešení pro dokument management v cloudu - bez starostí o hardware, dodatečný personál, aktualizace serverových komponent apod.

Základní balíček DMS-IN.CLOUD v ceně 902 Kč/uživatel/měsíc obsahuje pojmenovanou licenci ECM/DMS systému M-Files Online, standardní uživatelskou IT podporu, služby datacentra, zabezpečenou šifrovanou datovou komunikaci, na serverech: antivirus ESET a HackerGuardian vulnerability report, základní administraci a školení uživatelů.

Spravujte své informace bez starostí!

Na webových stránkách www.dms-in.cloud rovněž naleznete zvýhodněné balíčky služeb (od 880 Kč/uživatel/měsíc) či konfigurátor, kde je možné sestavit si své řešení přesně na míru. Lze si vybrat z několika prémiových služeb, jako je například M-Files Admin - vlastní administrátor, zálohování 1x týdně, rozšířený prostor na disku, Disaster Recovery, integrace s podnikovým systémem či tvorba firemních workflow.

Pokud porovnáme celkové náklady na vlastnictví (DMS řešení + IT infrastruktura) pro 10 uživatelů v průběhu 4 let, výsledkem může být rozdíl 500 000 Kč ve prospěch DMS-IN.CLOUD řešení.

Více informací najdete na https://www.dms-in.cloud/.

O systému M-Files

Document management systém M-Files je špičkovým nástrojem nejen pro správu, sdílení a třídění dokumentů, ale i pro automatizaci procesů (schvalování) a verzování. Navíc nabízí dokonalé uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Uživatelé získávají přístup k dokumentům a informacím dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli (i mobilního) zařízení (Android, iOS, Windows), a to při zachování vysokého výkonu.

M-Files jsou oceněny jako Vizionář dle společnosti Gartner a Lídr dle společností Forrester a Nucleus. Dominují zejména svým velice příjemným uživatelských prostředím a vysokou funkcionalitou. M-Files používají statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa.

30-denní verze M-Files ke stažení zdarma na www.e-dms.cz.

Stručně o Digital Resources

Digital Resources a.s. je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb a aktuálně je jedním z nejúspěšnějších partnerů M-Files ve střední Evropě. Digital Resources podporuje zhruba 10 000 koncových uživatelů M-Files v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má též vlastní CRM systém Intuo - Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files a pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě. Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Bayer, Britská obchodní komora, Deloitte Central Europe Limited, PKS Stavby, Glatzová & Co., KKCG, Wood & Company, OBO, Compas Automatizace, Medicton Group, Medesa, PRK Partners, Řanda Havel Legal, a další.

Více o Digital Resources na www.digres.cz.

Použité zkratky:

CRM - Customer Relationship Management (řízení vztahů se zákazníky)

DMS - Document Management System (správa dokumentů)

ECM - Enterprise Content Management (správa podnikového obsahu)

Kontakt:

Ing. Kristýna Dryáková

Marketing Manager

Digital Resources a.s.

Poděbradská 520/24

190 00 Praha 9

info@digres.cz

Klíčová slova ČR-komunikace-internet-služby-firmy-Digital Resources

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.