Společnost Nordson na veletrhu FABTECH představila ovladač Encore® Engage pro řízení procesů práškového lakování

Nové, intuitivní ovládání

Společnost Nordson Industrial Coating System ze skupiny Nordson (index NASDAQ: NDSN) a přední dodavatel průmyslových zařízení a technologií pro řízení procesů práškového lakování, představila Encore® Engage, svůj nejnovější ovladač na řízení procesů práškového lakování. Tento ovladač nové generace firmy Nordson, nabízí snadné a intuitivní ovládání, vyšší hospodárnost a maximální produktivitu práce.

Encore Engage je ovladač, který klientům nabízí jasné a smysluplné řízení každého kroku v průběhu procesu práškového lakování.

“Od samého začátku jsme ovladač Encore Engage navrhovali s ohledem na provozovatele práškových lakoven, dali jsme na zpětnou vazbu od zákazníků a udělali z intuitivního a jednoduchého ovládání celého systému naší nejvyšší prioritu,” říká Stephen Lovass, výkonný viceprezident firmy Nordson Industrial Coatings Systems.

Ovladač Encore Engage je vybaven dotykovou 15-ti palcovou obrazovkou, moderní grafikou a snadným a intuitivním ovládáním na podkladě snadno pochopitelných symbolů a pomáhá pracovníkům obsluhy lépe pochopit celý proces práškového lakování a stát se v této oblasti odborníky.

Navíc má tento ovladač jednoduchou navigaci, díky čemuž je příprava nových pracovních postupů a šablon (receptů) snadná a intuitivní. Videoukázky a přesné pokyny na obrazovce poskytují obsluze důležité informace a další podporu, zejména u kriticky důležitých úkonů.

Pracovníkům, kteří obsluhují zařízení pro práškové lakování nabízí ovladač Encore Engage instrukce v několika jazykových verzích, což jim pomáhá zvýšit jistotu při řízení celého procesu a odstraňuje pochybnosti a hádání.

Firma Nordson má 65 let zkušeností s inovacemi, které zákazníkům pomáhají zvýšit konkurenceschopnost a vyrábět lepší a kvalitnější produkty.

Ovladač Encore Engage je jedním z dalších příkladů této inovace, rozšiřuje možnosti integrované chytré IIoT platformy Nordson Wisdom™ a umožňuje zákazníkům připravit své procesy pro práškové lakování na novou éru Industry 4.0.

Encore Engage a platforma Wisdom využívají prověřený hardware, ovládací prvky, aplikace a zkušenosti firmy Nordson v oblasti podpory a pomáhají zákazníkům zlepšovat své výrobní procesy.

Stephen Lovass dále dodal: “Náš ovladač Encore Engage umožňuje pracovníkům obsluhy zařízení pro práškové lakování stát se odborníky ve svém oboru. Snažili jsme se nabídnout provozovatelům práškových lakoven ovladač, který budou nejen rádi používat, ale poskytnout jim i nástroj, který jim pomůže získat větší důvěru ve způsob, jakým pracují.”

Další informace o ovladači Encore Engage pro procesy práškového lakování najdete na webových stránkách www.nordsoncoating.com/engage.

Ukázky fungování ovladače Encore Engage můžete zhlédnout na veletrhu FABTECH 2019, na stánku B13018

O společnosti Nordson Industrial Coating Systems

Firma Nordson Industrial Coating Systems (ICS) se zabývá návrhem a výrobou zařízení a technologií pro přesné práškové i mokré lakování, těsnění a tmelení. Laboratoře a výrobní kapacity firmy ICS najdete v Severní Americe, Evropě i Asii. Firma má široké spektrum zákazníků z řady průmyslových oborů, včetně automobilového průmyslu, letectví, elektroniky, zemědělství, stavebnictví, spotřebního zboží, nábytku, potravinářských firem a dalších oborů.

Nordson ICS, Performance by Design.

Více informací najdete na webových stránkách www.nordson.com/industrial-coating-systems.

O společnosti Nordson Corporation

Nordson Corporation (index Nasdaq: NDSN) navrhuje, vyrábí a prodává různorodé produkty a systémy určené pro přesné nanášení a zpracování lepidel, nátěrů, polymerů a plastů, tmelů, biologických a dalších materiálů. Zabýváme se také řízením, zkoušením a kontrolami, UV vyzráváním a úpravou povrchu s pomocí plazmy. Máme dlouholeté zkušenosti s aplikací těchto materiálů a naše produkty a služby nabízíme celosvětově. Firma Nordson má široké spektrum zákazníků z řady různých průmyslových oborů, včetně obalových technologií, netkaných textilií, lékařských přístrojů, převádění energií, dopravy, stavebnictví a také strojírenství, montáží a povrchových úprav. Firma Nordson Corporation byla založena v roce 1954 a sídlí ve městě Westlake ve státě Ohio. Naše provozy a kanceláře navíce najdete ve více než 30 zemích světa.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191110005055/en/

Kontaktní informace

Christina Mahlenkamp

+1.440.414.5186

Christina.Mahlenkamp@nordson.com

Zdroj: Nordson Industrial Coating Systems

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-stroje-průmysl-chemie-Nordson Industrial Coating Systems

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Finance, ekonomika
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.