Majitel módní značky BANDI děkuje a naděluje před Vánocemi policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům slevu 50 %

Praha 11. listopadu 2019 (PROTEXT)

Vánoční dárek pro policisty, záchranáře, hasiče a vězeňskou službu

Vánoční dárek pro policisty, záchranáře, hasiče a vězeňskou službu

Vánoční dárek pro policisty a záchranné složky. Poděkování za to, že za nás denně v práci nasazují své zdraví a životy.

Náročná a riziková práce všech členů záchranných složek bývá často nedoceněná. BANDI si jejich práce velmi váží. Proto jim jako poděkování přináší vánoční dárek ve formě SLEVY 50 % na značkovou pánskou módu BANDI.

Proč BANDI odměňuje záchranné složky

"Policisté, strážníci, hasiči, záchranáři a příslušníci vězeňské služby při výkonu své profese za nás za všechny denně nasazují své zdraví i životy. Bohužel jsou oproti jiným profesím často nedocenění. V BANDI na to nezapomínáme a vážíme si jejich práce, při které chrání a zachraňují zdraví a životy nás všech i našich blízkých,“ vysvětluje majitel značky Andrej Bandi Vámoš. "Je naprosto v pořádku, že si sportovec na olympiádě vyběhá medaili a k tomu odměnu v řádu statisíců korun. Není ovšem v pořádku, že si policista odběhá 10 let ve službě a takové peníze nikdy neuvidí. Mnohdy nedostane ani tu medaili. I když by se mohlo zdát, že práce policisty je stejná jako jakákoli jiná práce, není tomu tak. Většina z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nevrátí. Paradoxně jsou to právě policisté, strážníci, hasiči a záchranáři, které nedoceňujeme."

Od 14. 11. do 24. 11. 2019 nakoupí se slevou 50 % zaměstnanci ve výkonu služby Policie ČR a městské policie. Během následující týdenní pauzy budou ve všech prodejnách Pánské obleky BANDI doplněny veškeré zásoby. Následně od 5. 12. do 15. 12. budou mít možnost využít slevu také zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby a vězeňské služby. Nově slevu 50 % mohou v tomto termínu využít také zaměstnanci vodní záchranné služby a horské služby. Všichni výše uvedení pořídí ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI společenskou i volnočasovou módu exkluzivně za poloviční ceny.

Se slevou 50 % se příslušníci záchranných složek mohou připravit na plesovou sezónu, elegantně se obléknout k vánočnímu stolu nebo prostě jen udělat radost pod stromeček sobě a svým blízkým.

BANDI věří, že tento dárek udělá všem obdarovaným radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe na plese či u štědrovečerní večeře krásně oblečeného a upraveného gentlemana?

Příklad slevy:

Původní cena pánského obleku: 6.990 Kč

Akční cena obleku se slevou 50 %: 3.495 Kč

Ušetříte: 3.495 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 10.936 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 5.468 Kč. A to se rozhodně vyplatí.

Informace o podmínkách mimořádného vánočního poděkování se dočtete na oficiálním webu značky www.bandi.com.

Kontakt:

Ing. Veronika Dvorská

marketingová manažerka

E-mail: manazermarketing@bandi.cz

Klíčová slova ČR-móda-trh-firmy-Bandi Vamos

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.