Tommy Hilfiger zkouší špičkové 3D technologie při návrhu nových kolekcí

Amsterodam 9. listopadu 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Tommy Hilfiger zavádí ve své centrále v Amsterdamu nové 3D designérské a výukové technologie. Cílem je zajistit, aby byly tyto technologie na 100 % využity již při návrhu jarní kolekce pro rok 2022.

Tommy Hilfiger, značka, kterou vlastní společnost PVH Corp. [index NYSE:PVH], oznámila, že ve své centrále v nizozemském Amsterdamu, zavádí špičkové 3D technologie pro své globální týmy návrhářů. Jarní kolekce oblečení značky Tommy Hilfiger pro rok 2022 bude první kolekcí, při které bude tato inovativní 3D designérská platforma poprvé využita na 100 %. Tento projekt je dalším krokem ke splnění ambiciózního cíle značky Tommy Hilfiger v oblasti digitalizace celého pracovního řetězce.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Prohlédněte si celou tiskovou zprávu na: https://www.businesswire.com/news/home/20191107005718/en/

"Potenciál 3D designu je neomezený a umožní nám rychleji a udržitelněji plnit potřeby našich zákazníků," řekl Daniel Grieder, generální ředitel firem Tommy Hilfiger Global a PVH Europe.

"Technologie jsou základním a důležitým nástrojem při návrhu kolekcí a mají potenciál podstatně urychlit zavádění nových produktů na trh a zcela nahradit tradiční pořizování produktových fotografií. Celá naše kolekce pánských košilí pro podzim 2020 bude již navržena se 100 % využití 3D technologií a designu, bez nutnosti výroby vzorků. A přitom rozdíl mezi dřívějšími modely a modely vytvořenými s pomocí této nové 3D technologie budou prakticky nerozpoznatelné. Tohle je budoucnost."

V rámci zavádění 3D designérských technologií zřídila značka Tommy Hilfiger technologický inkubátor s názvem STITCH, jehož cílem je koordinovat digitalizaci všech návrhářských postupů v rámci celé značky. Projekt zavádění 3D technologií byl spuštěn v roce 2017 a od té doby týmy softwarových inženýrů, odborníků na 3D a dalších specialistů, vyvíjí ekosystém na míru šitých nástrojů, které značce Tommy Hilfiger umožní plně digitalizovat celý proces návrhu oblečení. Součástí projektu je i databáze (knihovna) látek, vzorů a barev, 3D prezentační nástroje a technologie pro renderování obrazů. Přeměnou tradičních designérských nástrojů na virtuální procesy nám umožní rychleji přicházet s novými výrobky a také zajistí bezproblémovou integraci do naší platformy Digital Showrooms. Navíc odpadá tradiční nutnost výroby zkušebních vzorků.

Nasazení 3D technologií do celého procesu návrhu kolekcí TOMMY HILFIGER je důsledkem dvouletého pilotního projektu, v jehož rámci byla 3D designérská platforma úspěšně integrována do špičkového systému Digital Showroom značky Tommy Hilfiger.

Zatímco technologie Digital Showroom revolučním způsobem změnila prodejní metody celé firmy, integrace 3D technologií nyní umožní digitalizaci celého procesu návrhu a výroby oděvů. Díky tomu tak značka Tommy Hilfiger bude mít digitalizovaný celý výrobní a návrhářský řetězec.

Na podzim 2020 značka Tommy Hilfiger představí kapslovou kolekci při jejímž návrhu, výrobě i prodeji budou využity výhradně digitální technologie, a to včetně představení jednotlivých modelů na virtuálních avatarech.

Tato iniciativa je dalším krokem k tomu, abychom mohli naplno využít potenciál 3D technologií, které podstatně snižují náklady, zkracují dobu uvádění nových produktů na trh a přináší trvalou udržitelnost a snížení nutnosti výroby vzorků.

Více než 50% pracovníků, kteří se podílí na návrhu nových kolekcí značky Tommy Hilfgier již prošlo školením v 3D designu, v rámci akademie STITCH Academy, která je již plně nasazena ve 20 produktových skupinách v rámci značky a její nasazování dále pokračuje.

Postupně budou v 3D designu proškoleny celé produktové týmy značky Tommy Hilfiger, včetně návrhářů, výrobců vzorků, krejčích, vývojářů, prodejců i osob zabývajících se reklamou a propagací.

Přátelé naší značky se s námi mohou spojit na sociálních sítích prostřednictvím #TommyHilfiger a @TommyHilfiger.

O společnosti Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je jedním z nejvýznamnějších světových návrhářů v oblasti životního stylu. Jeho portfolio zahrnuje značky TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS. Zaměřuje se na navrhování a marketing vysoce kvalitního pánského a sportovního oblečení, kolekcí dámského a sportovního oblečení, dětského oblečení, džínových kolekcí, spodního prádla (včetně toalet, ložního a odpočinkového oblečení), obuvi a doplňků. Prostřednictvím vybraných držitelů licencí nabízí Tommy Hilfiger doplňkové produkty životního stylu, jako například brýle, hodinky, vůně, atletické oblečení (pro golf a plavání), ponožky, drobné kožené zboží, domácí zboží a zavazadla. Produktová řada TOMMY JEANS se skládá z džínových oděvů a obuvi pro muže a ženy, příslušenství a vůní. Zboží značek TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS je k dispozici zákazníkům po celém světě prostřednictvím rozsáhlé maloobchodní sítě TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS, předních specializovaných a obchodních prodejen, výběrových online prodejců, a dále na adrese tommy.com.

O společnosti PVH Corp.

PVH je jednou z nejobdivovanějších módních a lifestylových společností na světě. Ovládáme značky, které módu posunují vpřed - pro dobrou věc. Naše portfolio zahrnuje takové kultovní značky, jako jsou TOMMY HILFIGER, CALVIN KLEIN, Van Heusen, IZOD, ARROW, Speedo*, Warner’s, Olga a značky Geoffrey Beene, stejně jako značku prádla True & Co. Prodáváme různé výrobky pod těmito a jinými vlastními a licencovanými značkami, které jsou známé na národní i mezinárodní úrovni. Společnost PVH má více než 38 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a naše roční tržby dosahují 9,7 miliardy amerických dolarů. To je síla PVH.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191107005718/en/

Kontaktní informace:

Tommy Hilfiger

Baptiste Blanc

Sr. Director, Global Communications & Earned Media

E-mail: Baptiste.Blanc@tommy.com

Tel: +31 62904 2334

Zdroj: PVH Corp.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Nizozemsko-móda-počítače-trh-design-firmy-PVH. Corp

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.