Společnost CoreMedia urychlí globální růst díky majoritní investici společnosti OpenGate Capital

Hamburk (Německo) / Arlington (Virginie) 5. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Partnerství umožňuje přední společnosti pro správu obsahu uspokojit rostoucí poptávku po agilních řešeních digitálního marketingu

CoreMedia, globální platforma pro správu obsahu a tvůrce obsahového cloudu CoreMedia Content Cloud, s potěšením oznamuje, že úspěšně uzavřela partnerství s OpenGate Capital, globální soukromou kapitálovou společností, v rámci majoritní růstové investice. CoreMedia Content Cloud kombinuje informace o produktu v reálném čase s multimediálním marketingovým obsahem a poskytuje konzistentní, personalizované zasílání zpráv o produktech napříč různými digitálními kanály. Tato nová investice, která zahrnuje také prostředky od Silicon Valley Bank - dceřiné společnosti SVB Financial Group, staví na úsilí společnosti CoreMedia o vlastní financování a umožňuje společnosti zrychlený růst v Severní Americe a ostatních zemích. Podmínky investice nebyly zveřejněny.

„Tempo digitálního marketingu se každým dnem zvyšuje," řekl Sören Stamer, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti CoreMedia. „Přední společnosti vyžadují agilní a otevřená řešení, která pomáhají organizovat jejich značková aktiva z jakéhokoli zdroje, aby poskytovaly synchronizované digitální zážitky do jakéhokoli kontaktního bodu - včetně online a mobilního přenosu, do obchodů, mimo domov a do programových reklam a videí. Jsem hrdý na náš tým a na to, čeho jsme dosáhli. Toto partnerství se společností OpenGate urychlí naše úsilí o pomoc společnostem při vytváření a správě skutečně ikonických značek."

Inovace produktů je klíčovou oblastí, na kterou se společnost CoreMedia zaměřuje, a investice OpenGate pomůže společnosti využít umělou inteligenci (AI) k automatizaci opakujících se úkolů a společnostem umožní potěšit zákazníky novými osobními nákupními zážitky. Partnerství také povede k další mezinárodní expanzi a globálnímu povědomí o značce.

Andrew Nikou, zakladatel a generální ředitel společnosti OpenGate Capital, poznamenal: „Jsme nesmírně rádi, že můžeme být partnerem společnosti CoreMedia a jejího talentovaného týmu, když společnost vstupuje do další fáze svého růstu. Těšíme se na podporu této společnosti při jejím dalším poskytování předních řešení na trhu, která zvyšují produktivitu, pohotovost a relevanci digitálního marketingu v celosvětovém měřítku."

Tato transakce umožní společnosti CoreMedia dále využít své 20leté historie předního poskytovatele řešení digitálního přenosu pro globální značky v řadě průmyslových odvětví, včetně maloobchodu, médií, výroby, telekomunikací, veřejného sektoru a luxusního zboží.

O společnosti CoreMedia AG

Společnost CoreMedia se sídlem v německém Hamburku a s pobočkami po celém světě je strategickým nástrojem pro správu obsahu a přenos zážitků dnešních nejznámějších online značek. Přední světové společnosti B2C (Deckers, Luxottica, PVH Corp, Finnair, T-Mobile) a společnosti B2B (Continental, Claas, Emerson, DMG-Mori) vytvářejí prvotřídní digitální zážitky založené na řešeních společnosti CoreMedia. CoreMedia, společnost vizionářů, důvěryhodných poradců a vášnivých odborníků, posouvá značky na novou úroveň digitálních zážitků. Jsme o dialogu, tak si promluvme. Pro více informací nebo přípravu demo ukázky nás navštivte na webových stránkách www.coremedia.com. Můžete nás také sledovat na sítích LinkedIn, Twitter @contentcloud nebo sledovat náš blog na blog.coremedia.com

OPENGATE CAPITAL, KONTAKT PRO MÉDIA

Alanna Chaffin

OpenGate Capital

Přímá tel. linka: +1-310-432-7060

E-mail: achaffin@opengatecapital.com

COREMEDIA, KONTAKT PRO MÉDIA

Doug Heise

CoreMedia

Přímá tel. linka: +1.415.371.0400

E-mail: doug.heise@coremedia.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1021193/CoreMedia_Logo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1021194/OpenGateCapital_Logo.jpg

Klíčová slova Německo-USA-obchod-komunikace-CoreMedia

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.