Odborníci na kryptografii společnosti Penta Security uvádí na trh PALLET Z, řešení správy digitálních aktiv pro podniky

Soul (Jižní Korea) 2. listopadu 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Penta Security Systems Inc. oficiálně zavádí na trh PALLET Z, první robustní offline peněženku (cold wallet) pro podniky po hardwarové peněžence PALLET X, která byla uvedena na trh v březnu. PALLET Z je řešení pro správu digitálních aktiv, které využívá hardwarový bezpečnostní modul založený na konceptu PALLET, kryptografickém algoritmu blockchainového protokolu vyvinutého společností Penta Security.

Kromě řešení PALLET Card a PALLET Bridge se společnosti Penta Security podařilo prokázat své 22leté zkušenosti s kybernetickou bezpečností a kryptografií zavedením nejbezpečnějšího podnikového prostředí pro správu digitálních aktiv.

Peněženka PALLET Z, postavená na společné technické platformě PALLET, je navržena tak, aby chránila před největšími hrozbami správy aktiv, což je rozhodující pro maximalizaci systematické účinnosti správy digitálních dat.

Peněženka PALLET Z je nejlépe optimalizována pro instituce, které potřebují nejen funkci dvoufázového ověřování pro důslednou správu aktiv, ale také funkci Segregation of Duties (SoD), která zabraňuje jakémukoli nezávislému zneužívání aktiv a také bezpečný platební systém pro transakční přenosy. Umožňuje uživatelům blokovat veškerý externí přístup oddělením od všech síťových prostředí s výjimkou PALLET Z Card, včetně blokování přístupu ke všem nedůvěryhodným zařízením a zabránění nezávislé obnově peněženky pomocí funkce tajného sdílení (Secret Sharing). Funkce a klíče jsou společně provozovány v důvěryhodném prováděcím prostředí (TEE), které umožňuje 6 multifunkcí, včetně násobných podpisů a výpočtů více stran.

Peněženka PALLET Z byla poprvé představena tento měsíc v japonském Tokiu na veletrhu Fintech & Blockchain 2019. Společnost Penta Security využila příležitosti k předvedení produktů PALLET a demonstračně vysvětlila jejich využití.

„Při zvyšujícím se počtu zemí, které urychlují vývoj blockchainu, jsme více než nadšeni, že můžeme představovat produkty PALLET na celém světě," řekl SangGyoo Sim, technický ředitel společnosti Penta Security. „Jako přední prodejce v oblasti kybernetické bezpečnosti v Asii doufáme, že prostřednictvím našich produktů PALLET zahájíme přechod k ekosystému DeFi se správou digitálních aktiv, uzly a službami ochrany."

O společnosti Penta Security

Společnost Penta Security Systems Inc. je lídrem bezpečnostních řešení a služeb v oblasti dat, IoT a blockchainu. S 22 lety zkušeností v oblasti zabezpečených připojení je Penta Security špičkovým prodejcem kybernetické bezpečnosti v Asii a získala uznání agentury Frost & Sullivan. V zemích APAC je lídrem na trhu WAF (Web Application Firewall). Penta Security jako průkopník v zabezpečení prostředí založeného na blockchainu pokračuje ve svém úsilí o inovace. Více informací o společnosti Penta Security naleznete na webových stránkách www.pentasecurity.com. Dotazy na možné partnerství zašlete na e-mailovou adresu info@pentasecurity.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1020801/PALLET_Z_Penta_Security.jpg

KONTAKT: Rachel Yoon, rachel.yoon1@pentasecurity.com, +82-2-2125-6749

Klíčová slova Korea-finance-Penta Security Systems

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.