Společnost Leica Geosystems se znovu spolehne na přístroje značky Getac, které umožní vizualizaci skrytých rozvodů

Zařízení Leica DSX a odolný tablet Getac F110 umožní rychlou a bezpečnou lokalizaci, vizualizaci a zmapování podzemních vedení

Společnost Getac dnes oznámila, že firma Leica Geosystems vybrala její vysoce odolný tablet F110 pro firmy zaměřené na rozvodné sítě, jejich opravy a údržbu, firmy zabývající se průzkumem a výstavbou v rámci kompletního, inteligentního řešení detekce, vizualizace a mapování podzemních vedení. Společnost Leica Geosystems kombinuje tablet s vlastním řešením pro detekci rozvodů Leica DSX, aby zajistila vysoce spolehlivé informace z podzemí v jakémkoli terénu a za jakýchkoli povětrnostních podmínek.

Společnost Leica Geosystems vyvíjí vysoce kvalitní, spolehlivá a odolná řešení pro detekci podzemních rozvodů sítí. Nejnovější řešení DSX zjednodušuje tradiční způsob, kterým jsou data získaná z radaru pronikajícím pod zem vizualizovaná, interpretována a exportována díky podpoře tabletu Getac F110.

Lokalizace a mapování rozvodů pod povrchem, které nejsou vidět a o které často nejsou zdokumentovány, představuje vleklý problém, jehož řešení se dříve omezovalo na hrstku velmi zkušených profesionálů s technickým zázemím. Systém pro detekci a mapování podzemních rozvodů DSX společnosti Leica Geosystems umožní novým uživatelům s minimálními zkušenostmi vyhodnocovat data z radaru a využít předností této technologie, kterou je zajištění bezpečnosti při výkopových pracích a snížení rizika poškození rozvodů. Na druhé straně pomáhá minimalizovat časy odstávek a otevírá nové možnosti služeb.

Detekce a mapování podzemních sítí lze provádět za všech podmínek a v jakémkoli terénu, od asfaltu, přes štěrk, trávu, po skály i písek. Aby toto řešení fungovalo, je nutné, aby tablet byl stále stabilní, měl displej s vysokým rozlišením pro jasnou vizualizaci a analýzu údajů, pracoval spolehlivě při slunečním osvětlení a dešti, stejně jako při vysokých i nízkých teplotách.

"Naše řešení dodáváme do celého světa, takže naše tablety musí být schopné fungovat v jakýchkoli klimatických a environmentálních podmínkách," Agata Fischerová, obchodní ředitelka divize detekce a služeb společnosti Leica Geosystems. "Kromě toho musí být schopné odolat hrubému zacházení, jako jsou údery a pády."

Vysoce odolný tablet F110 je nezávisle testován a certifikován podle norem MIL-STD 810G, IP65 a MIL-STD-461F právě pro takové případy. Je schopen odolat pádu z výšky až 1,2 metru, otřesům, haváriím, znečištění, vibracím, prachu, kapalinám apod. Funguje v rozmezí teplot od -21° do +60°C a může být skladován při teplotách od -51° do +71°C.

"Jedinečná kompletní záruka společnosti Getac, která zahrnuje neúmyslné poškození, znamená, že zákazníci společnosti Leica Geosystems si mohou koupit nové řešení a spolehnout se na to, že jejich investice je plně chráněna," dodala Fischerová.

Lokalizace podzemních vedení se musí provádět za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Tablet F110 společnosti Getac je vybaven displejem LumiBondB. 2.0, který je krásně čitelný i při přímém slunečním osvětlení a různé režimy dotykového ovládání za deště, v rukavicích nebo tužkou zajišťují vysoký stupeň uživatelského komfortu. Velká obrazovka s úhlopříčkou 11,6 palců rovněž nabízí dostatečný prostor pro aplikace, zatímco port RJ45 / LAN zajišťuje bezpečný a rychlý přenos dat do detekčního systému DSX.

Viceprezidentka pro globální prodej společnosti Getac Rowina Leeová vysvětluje: "Jsme velmi rádi, že si nás společnost Leica Geosystems znovu vybrala a zejména pro toto náročné moderní řešení. Jejich aplikace není jen o maximální efektivitě a snaze zamezit nákladným škodám na rozvodech, ale především o ochraně kolegů, kteří dělají náročnou a často velice nebezpečnou práci v terénu. Náš vysoce spolehlivý a výkonný tablet F110 je definitivně tou nejlepší volbou pro uspokojení těchto požadavků."

Leica Geosystems "Když to musí být správně"

Společnost Leica Geosystems, součást skupiny Hexagon, která přináší revoluci do světa měření a průzkumu již téměř 200 let, vytváří kompletní řešení pro odborníky na celé planetě. Společnost je známá svými špičkovými produkty a vývojem moderních řešení. Odborníci z široké škály průmyslových odvětví, jako je například letectví a obrana, bezpečnost a ochrana, stavebnictví a výroba, důvěřují společnosti Leica Geosystems a využívají její produkty k řešení problémů v geoprostorové sféře. Díky přesným a spolehlivým přístrojům, sofistikovanému softwaru a osvědčeným službám přináší společnost Leica Geosystems hodnoty každý den všem těm, kteří mění budoucnost tohoto světa.

Společnost Hexagon je světová jednička v oblasti senzorů, softwaru a autonomních řešení. Využíváme data pro zvýšení produktivity a kvality v celé řadě aplikací pro průmysl, výrobu, infrastrukturu, bezpečnost a mobilní sféru. Naše technologie formují městské a výrobní ekosystémy, aby byly lépe propojené a autonomní, bylo možné je do budoucna rozšiřovat a byly udržitelné. Společnost Hexagon (burzovní index Nasdaq Stockholm: HEXA B) má zhruba 20 000 zaměstnanců v 50 zemích a výše čistého prodeje činí zhruba 3,8 miliard EUR. Další informace naleznete na stránkách hexagon.com a sledujte nás na @HexagonAB.

O společnosti Getac

Společnost Getac Technology Corporation je klíčovou dceřinou společností skupiny MiTAC-Synnex Business Group, která v roce 2018 vykázala konsolidovaný příjem ve výši 38 miliard amerických dolarů. Getac byla založena v roce 1989 coby společný podnik s GE Aerospace zaměřený na elektronická zařízení pro obranu. Portfolio společnosti Getac zahrnuje odolné notebooky a tablety určené nejen pro využití v armádě, ale také v automobilovém a zpracovatelském průmyslu, pro policii, hasiče, veřejné služby, výrobu, dopravu a logistiku. Další informace o společnosti naleznete na adrese www.getac.com.

© 2019 Getac Technology Corporation. Všechna práva vyhrazena. Název a logo společnosti Getac jsou buď registrovanými obchodními značkami nebo obchodními značkami společnosti Getac Technology Corporation ve Spojených státech amerických anebo jiných zemích. Všechny další značky a názvy produktů jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami příslušných vlastníků.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1012140/Leica_DSX_GS18T.jpg

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1012141/Leica_DSX.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1007166/Getac_Logo.jpg

KONTAKT:

Chris Gibbs

Email : Chris.gibbs@flipsidegroup.com

Leica Geosystems AG: Penny Boviatsou

Tel: +41-41-727-8960

Fax: +41-(0)71/726-5511

Email: penny.boviatsou@leica-geosystems.com

www.leica-geosystems.com

Klíčová slova ČR-stroje-elektronika-počítače-služby-komunikace-stavby-energie-Getac-Leica Geosystems-firmy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.