Portál PROPLAT.TO proplatí faktury s delší splatností

Praha 15. října 2019 (PROTEXT)

Služba PROPLAT.TO zajistí dodavatelům úhradu faktur, bez ohledu na termín jejich splatnosti. Peníze získá v internetové aukci od investorů téměř okamžitě. Dodavatel má možnost zvolit si faktury, které si nechá službou uhradit. Investoři zase mají možnost využít tzv. Investiční automat, který jim zajistí, že podle jimi nastavených parametrů bude řídit investice a oni zhodnotí své finanční prostředky.

"Řešení je postaveno na unikátním konceptu internetové aukce, která formou individuálních investorů zajistí profinancování faktury již od vystavení. Finanční prostředky jsou deponovány na klientských účtech investorů v rámci služby," říká Ing. Ivo Krátký, jednatel společnosti Money Store s.r.o. "Dodavatelé, kteří jsou často nuceni k dlouhým splatnostem faktur tak získávají okamžitě dostupné financování, uhradí pouze aukční poplatek a vysoutěžený úrok investorům. A v rámci uvedení služby na trhu jsou do konce roku 2019 všechny aukce bez aukčního poplatku," doplňuje Ing. Ivo Ščuka, obchodní ředitel.

Kontakt:

Ing. Ivo Ščuka

Obchodní ředitel

MONEY STORE s.r.o.

Korunní 810/104

10100 Praha-Vinohrady

E-mail: ivo.scuka@moneystore.cz

Klíčová slova ČR-finance-internet-firmy-Money Store

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.