Společnost JA Solar Japan oslavuje 7. výročí

Peking 12. října 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Japan uspořádala 17. září v Tokiu oslavu svého sedmého výročí. Akce se zúčastnil senior viceprezident společnosti JA Solar Huang Xinming a přednesl projev, ve kterém vyjádřil vděčnost společnosti místním zákazníkům za jejich podporu od jejího založení a podělil se o své názory na výhled rozvoje obnovitelné energie. Svědky tohoto důležitého milníku v historii společnosti byli hosté z více než stovky firem, včetně společností Hitachi, Panasonic, Marubeni a JGC.

Japonsko přikládá velký význam vývoji a využívání obnovitelných zdrojů energie, zejména sluneční energie. Ve srovnání s jinými trhy má Japonsko vyšší požadavky na kvalitu a účinnost solárních produktů. V roce 2012 společnost JA Solar založila pobočku v Tokiu, která na trhu rychle získala uznání pro vynikající produkty a služby. Značka JA Solar byla dobře přijata místními zákazníky. Společnost zaujímá vedoucí postavení v objemu dodávek do Japonska s téměř 10% podílem na trhu. Navázala solidní vztahy se stovkami místních obchodních partnerů a její produkty silně pronikly na trh, s pokrytím všech 47 administrativních oblastí Japonska. Společnost JA Solar je považována za nejdůvěryhodnější fotovoltaickou značku.

Společnost JA Solar se zaměřuje na výzkum a vývoj a výrobu vysoce efektivních solárních fotovoltaických produktů. Na japonský trh uvádí řady pokročilých výrobků. V loňském roce byl v Japonsku společnosti udělen patent na její technologii oboustranných PERC článků, což je důkazem technologických inovací společnosti JA Solar, uznáním a ochranou práv duševního vlastnictví v Japonsku. V únoru společnost na výstavě PV EXPO 2019 představila svůj modul s půlenými monokrystalickými PERC články 9BB, který byl považován za vynikající volbu pro snížení nákladů na výrobu energie (LCOE) a dosažení parity sítě. V červenci společnost JA Solar podepsala dohodu se společností Shin-Etsu Chemical o udělování patentových licencí na produkty obohacené galiem. Očekává se, že tato technologie dále zlepší výkon produktů společnosti JA Solar a umožní společnosti poskytovat spolehlivější produkty svým zákazníkům.

Pan Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, řekl: "Úspěch společnosti JA Solar na japonském trhu je výsledkem našeho silného zaměření na vysoce kvalitní produkty a služby. I nadále budeme obsluhovat japonský trh, poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní výrobky a služby a podporovat rozvoj fotovoltaického průmyslu v této zemi."

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-6361-1888x1698, bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-Japonsko-energie-firmy-JA Solar Co., Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.