Pozvánka na vědeckou konferenci - Physics Beyond Relativity

Praha 10. října 2019 (PROTEXT)

V Praze se ve dnech 18. - 21. října 2019 koná mezinárodní vědecká konference Physics Beyond Relativity, kterou pořádá nadace Karla Janečka, Science21.

Ačkoliv na první pohled se může zdát, že Einsteinova teorie relativity je nezpochybnitelná, cílem této konference je vytvořit prostředí pro diskuzi mezi zastánci mainstreamového směru ve fyzice a vědci, kteří přináší nové pohledy na některé kontroverzní aspekty jak speciální tak obecné teorie relativity.

Diskutovat a přednášet zde budou vědci z oboru fyziky i dalších souvisejících vědeckých odvětví z ČR i ze světa, např. brazilský profesor Andre K. T. Assis, autor mnoha publikací a mimo jiné revoluční terorie Relational Mechanics, Jan Rak, profesor ultra-relativistické jaderné fyziky a mnoho dalších.

Více informací o programu najdete zde: https://science21.cz/conference/

Seznam všech přednášejících najdete zde: https://science21.cz/conference/?page_id=21

V případě zájmu o akreditaci nebo rozhovor s některým z přednášejících, nás prosím kontaktujte emailem na marketa@mamadam.cz.

Klíčová slova ČR-věda-firmy-Mamadam

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.