Startují nominace Czech Social Awards 2019

Praha 2. října 2019 (PROTEXT)

Sedmý ročník udílení ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích, spustil od 1. října své nominace. Fanoušci tak mohou do 14. října nominovat prostřednictvím webu CzechSocialAwards.cz nebo aplikace (iOS, Android) své favority, a to v šesti kategoriích: Inspiration & Influence, Fun & Entertainment, Cosmo Rising Star, Fair Play, Social Special Award a také Go Global, jejíž vítěz bude Českou republiku opět reprezentovat na Global Social Awards 2020. Finálový večer se uskutečnění 28. listopadu za přítomnosti řady hudebních hostů a známých osobností.

"Letos poprvé v rámci Czech Social Awards předáme také ocenění Social Special Award za výjimečné působení na sociálních sítích. Historicky prvním vítězem této kategorie se stal na Global Social Awards 2019 Nash Grier, který dlouhodobě podporuje činnost neziskové organizace The Thirst Project, jež zajišťuje pitnou vodu v oblastech, kde není běžně dostupná,“ říká Michaela Derynková, zakladatelka Social Awards.

Neméně důležitými principy letošního ročníku budou i férovost a transparentnost, které podporuje kategorie Fair Play. Toto ocenění si v minulém roce odnesl Karel „Kovy“ Kovář, který převzal ocenění v anketě již třetí rok po sobě.

Nově se také v rámci Czech Social Awards uskuteční setkání finalistů a zástupců Organizace spojených národů (OSN). Společnými silami umožní šíření a diskusi nad tématy, která jsou globálně důležitá. Užší spolupráci anketa s OSN zahájila již v minulém roce, kdy přímo podpořila komunikaci právě o klíčových tématech.

Hlasování

Na nominace naváže semifinálové hlasování, které bude probíhat od 21. října do 1. listopadu, a fanoušci mohou v každé kategorii udělit až dva hlasy. Ze semifinále poté vzejde 25 nejpopulárnějších social osobností Česka, z nichž fanoušci vyberou od 11. do 24. listopadu pětici vítězů. Finálový event proběhne za účasti známých osobností 28. listopadu 2019, letos v netradičních prostorách Uhelného mlýna. Součástí večera bude i hudební program, který bude přenášen online na sociálních sítích. Moderátorkou slavnostního večera bude Zorka Hejdová.

Novinky o dění ze zákulisí, průběhu ankety, hostech a osobnostech finálového večera mohou fanoušci sledovat také na www.CzechSocialAwards.cz.

Kontakt:

Hana Holubová

Tel.: +420 606 724 242

E-mail: holubova.hanka@email.cz

Klíčová slova ČR-lidé-internet-ocenění-Czech Social Awards-Imedium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.