Společnost Risen Energy expanduje na polský trh, podepsala dohody o dodávce solárních modulů pro elektrárny o výkonu 8 MW a 6,6 MW

Ning-po (Čína) 1. října 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Risen Energy Co., Ltd nedávno podepsala dohody o dodávce modulů pro 8MW pozemní elektrárnu v Polsku. Projekt bude využívat výhradně vysoce výkonné monokrystalické moduly o výkonu 300 W společnosti Risen, která dodávky zahájila na konci srpna. Manažer plánování výroby společnosti Risen Energy uvedl: „Dodáme vysoce kvalitní moduly včas díky efektivní kontrole plánování výroby". Stavba zařízení bude zahájena v listopadu a jeho dokončení je naplánováno do konce tohoto roku. Zařízení bude jedinou velkou pozemní solární elektrárnou svého druhu v regionu.

Společnost také podepsala zakázku na dodávku modulů pro elektrárnu o výkonu 6,6 MW, kdy dodá účinné polykrystalické moduly s výkonem 330 W pro druhý polský projekt. Výstavba druhé elektrárny bude zahájena v říjnu ve spolupráci s místními dodavateli energetických služeb (EPC) a očekává se, že bude připojena k rozvodné síti před rokem 2020.

Podle statistik polských celních úřadů se od zrušení minimálních dovozních cen (MIP) v Evropě značně zvýšila zásilka modulů do Polska. Počet projektů, které jsou v současné době podporovány, naznačuje rostoucí poptávku po nových instalacích. Cíle stanovené pro rok 2020 a 2025 jsou navíc na dobré cestě k jejich splnění, což signalizuje rostoucí poptávku na moduly v Polsku.

„Geografická poloha Polska přímo na hlavní ose pozemní trasy iniciativy Pásu a cesty znamená, že tato iniciativa bude pro zemi velmi důležitá v příštích 10, 20 nebo dokonce 30 letech," uvedl Wu Meizhong, obchodní ředitel společnosti Risen Energy Europe. „Podle našeho názoru je trh nový a má velký potenciál. Očekává se, že úprava polského zákona o nových energiích urychlí výstavbu solárních energetických projektů v celé zemi. Budeme pokračovat v posilování naší spolupráce s místními distributory, podporovat rozvoj elektráren na polském trhu a obsluhovat více zákazníků pomocí vysoce kvalitních produktů."

Společnost Risen Energy nedávno rozšířila svou působnost na zahraničních trzích v oblasti iniciativy Pásu a cesty a převzala vedoucí úlohu ve výstavbě infrastruktury čisté energie. Společnost Risen Energy bude i nadále rozšiřovat svou zahraniční přítomnost, spolupracovat s místními poskytovateli služeb a distributory, zvyšovat globální konkurenceschopnost společnosti a přispívat ke komunitě zelené energie.

KONTAKT: Tina, +86-137-3619-2549, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-Polsko-energie-elektronika-solární-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.