Přední luxusní značka Clé De Peau Beauté od SHISEIDO Company, Limited, zahajuje činnost ve Spojeném království, exkluzivně v obchodním domě Harrods

Clé de Peau Beauté, přední luxusní značka péče o pleť a make-upů SHISEIDO Company, Limited, byla uvedena na trh výhradně v obchodním domě Harrods, v jedné z předních světových destinací pro luxusní krásu. Znaška Clé de Peau Beauté zahrnující vynikající řadu produktů byla vyvinuta tak, aby využívala inovativní sílu špičkového přístupu Japonska k vědě a poskytla komplexní řešení přizpůsobená všem potřebám pokožky.

„Po dosažení úspěchu na asijských trzích je značka Clé de Peau Beauté strategicky připravena expandovat na nová území. Spojené království má pro Clé de Peau Beauté velký potenciál jako klíčový trh. Věříme, že britští zákazníci a zahraniční cestovatelé do Velké Británie jsou velmi znalí péče o krásu a přijmou naši filozofii značky a ocení náš přístup vedoucí k nekompromisní kvalitě," řekla Yukari Suzuki, ředitelka značky Clé de Peau Beauté.

Charles de Montalivet, generální ředitel společnosti SHISEIDO UK Ltd pro Velkou Británii a Irsko dodal: „Špičkové kosmetické značky jsou hnací silou luxusního sektoru ve Velké Británii. Clé de Peau Beauté má vynikající výsledky v Asii a USA díky tomu, že předčí očekávání i těch nejnáročnějších zásluhou jedinečných receptur, velkolepých designů a velké pozornosti věnované kvalitě. Jsme přesvědčeni, že tato těžce získaná reputace se v Evropě promění v úspěch a jsme hrdí na to, že můžeme Clé de Peau Beauté představit v Evropě a ve Spojené království jako její první zemi. Naším partnerem byl vybrán obchodní dům Harrods, který je dobře známý pro poskytování luxusního maloobchodního prostředí ve spojení se skvělými zkušenostmi zákazníků s cílem poskytovat našim klientům nejlepší služby."

Spojené království představuje pro Clé de Peau Beauté první přístav v zemích EMEA. Lindsay Azpitarte, viceprezidentka pro Evropu a Střední východ značky Clé de Peau Beauté potvrzuje: „Růst evropského luxusního trhu představuje pro značky velké příležitosti a pro mimořádně kvalitní nabídky, jako je nabídka Clé de Peau Beauté, která přichází s jedinečnou a kompletní nabídkou, jsou příležitosti nekonečné. V Evropě máme ambiciózní plány a chystáme nová velmi zajímavá oznámení."

Mia Collins, ředitelka divize péče o krásu obchodního domu Harrods uvedla: „Jsme poctěni a potěšeni, že jsme výhradním partnerem pro představení značky Clé de Peau Beauté v Evropě. Je ideálním přírůstkem pro zvýšení atraktivity otevření naší nové haly péče o krásu a značkou, o které víme, že si ji naši zákazníci zamilují. Obchodní dům Harrods již dlouho obdivuje výjimečné receptury, které jsou jádrem všech produktů značky Clé de Peau Beauté, a je nadšen, že je můžeme prezentovat našim klientům."

Spotřebitelé budou moci poznat jedinečnou filozofii značky Clé de Peau Beauté a celou škálu produktů, včetně oceněných a oblíbených výrobků, jako jsou La Creme, Concealer a Correcting Cream Veil.

O značce Clé de Peau Beauté

Clé de Peau Beauté, světová luxusní značka skupiny SHISEIDO Cosmetics, byla založena v roce 1982 jako konečný výraz elegance a vědy. Clé de Peau Beauté znamená klíč ke kráse pleti. Filozofií této značky je uvolnit sílu vyzařování ženské krásy prostřednictvím inovativních technologií péče o pleť a využitím make-upu z celého světa. Značka Clé de Peau Beauté, vždy vedená vynikající estetickou citlivostí a inteligencí, vštípila svým výrobkům modernost, kouzlo a dynamiku, aby se v oboru stala lídrem, který přináší úžasný efekt vyzařování zevnitř. K dispozici ve 14 zemích a regionech na celém světě.

Clé de Peau Beauté, oficiální webové stránky: www.cledepeau-beaute.com

Clé de Peau Beauté, oficiální Instagram: instagram.com/cledepeaubeaute

O obchodním domě Harrods

Harrods začal jako velkoobchodník s potravinami a čajem ve východním Londýně a poprvé otevřel své dveře v roce 1834. Od té doby se stal nejznámějším obchodním domem na světě, známým svou bezkonkurenční nabídkou luxusního zboží. Kromě exkluzivních značek a nesčetných oddělení jsou jedním z nejznámějších atributů obchodního domu Harrods jeho jedinečné služby. Harrods se i nadále řídí svou filozofií „cokoli je možné" a dodnes jsou naši zákazníci středobodem všeho, co děláme. Harrods.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1000057/Felicity_Jones.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1000065/CLE_DE_PEAU_BEAUTE_Logo.jpg

KONTAKT: Denise Tan, +65-6825-8069, dtan@webershandwick.com

Klíčová slova Británie-Japonsko-kosmetika-trh-Shiseido Company

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.