Nová těžařská technologie od firmy BitHarp rozčeřila poklidné vody trhu kryptoměn

Wellington 30. září 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Klidnou hladinu rychle se rozvíjejícího trhu kryptoměn nedávno rozčeřil příchod dvou mimořádných zařízení na těžbu kryptoměn od firmy BitHarp Group Limited (www.bitharp.com), která se jmenují Lyre Miner a Harp Miner.

Namísto orientace na odborníky a znalce technologií pro těžbu kryptoměn, byly tyto dva produkty vyvinuty pro příležitostné zájemce o těžbu kryptoměn i pro úplné začátečníky s cílem dát jim možnost vydělat si těžbou kryptoměn.

V posledních letech doznala zařízení na těžbu kryptoměn podstatného zlepšení. Nicméně vzhledem k vysoce technickému charakteru tohoto průmyslového oboru mají tyto změny jen malý dopad na lidi, kteří si s technologiemi zrovna netykají. Firma BitHarp vnímání těžby kryptoměn jako oboru pro specialisty a technicky zdatné odborníky pomalu mění nabídkou dvou zařízení, která jsou přednastavená a pro těžbu kryptoměn je stačí jen zapojit a začít těžit bez nutnosti nějakých specializovaných znalostí či předchozích zkušeností.

Za méně než měsíc od uvedení produktů Lyre Miner a Harp Miner na trh již tato zařízení na těžbu kryptoměn začalo používat mnoho běžných uživatelů bez jakýchkoli technických znalostí a podařilo se jim rychle dosáhnout návratu vložené investice. Je to díky skvělému hashovacímu výkonu obou zařízení a navíc díky nízkému příkonu (600 W, respektive 2400 W) patří zařízení Lyre Miner a Harp Miner mezi energeticky nejhospodárnější hardware pro těžbu kryptoměn na trhu.

Zařízení Lyre Miner a Harp Miner lze využívat na těžbu kryptoměn Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Dash s následujícími hashovacími výkony.

  • Lyre Miner: 335 TH/s pro Bitcoin, 55 GH/s pro Litecoin, 14 GH/s pro Ethereum a 9 TH/s pro Dash
  • Harp Miner: 2000 TH/s pro Bitcoin 300 GH/s pro Litecoin, 75 GH/s pro Ethereum a 50 TH/s pro Dash

Těžební zařízení od firmy BitHarp lze používat i doma, protože jsou velmi málo hlučná a vytváří jen malé množství tepla. Navíc narozdíl od stovek podobných produktů na trhu nevyžadují zařízení Lyre Miner a Harp Miner žádný velký prostor. Společnost BitHarp v současné době nabízí v rámci propagační kampaně akci 3+1 zdarma, a to na oba produkty. Akce končí 2. října.

Více informací o produktech Lyre Miner a Harp Miner najdete na webových stránkách https://www.bitharp.com/

O společnosti BitHarp: BitHarp je výrobce zařízení na těžbu kryptoměn se sídlem na Novém Zélandu, který vyrábí nejflexibilnější a nejvýkonnější těžební zařízení, jejichž cílem je investorům maximálně usnadnit těžbu kryptoměn a učinit ji co možná nejziskovější.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190929005036/en/

Kontaktní informace

Alexa Zimine

alexa@bitharp.com

+64 04 889 3268

Zdroj: BitHarp Group Limited

Klíčová slova Nový Zéland-počítače-měna-BitHarp Group Limited

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.