Teo Choo Guan získal švédskou „Světovou cenu míru"

Kuala Lumpur 18. září 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

První Malajec, který získal Světovou cenu míru

Předseda a zakladatel společnosti WAKi International Group Teo Choo Guan se stal prvním Malajcem, který získal Světovou cenu míru (World Peace Award) 2019.

Teo získal tuto cenu za své odhodlání a úsilí při propagaci činností, které kultivují harmonii a respekt mezi různými náboženstvími.

Více známý jako „Pak Teo" byl jedním ze sedmi nominovaných kandidátů ze 120 různých zemí. Teo věří v myšlenku vytvoření mírového a harmonického světa prostřednictvím podpory mnohonáboženských aktivit. „Žít v duchu vzájemného respektu se sdílením a zájmem bylo vždy filozofií života, kterou se pevně řídím," řekl.

„Pokud jde o zvyšování povědomí o lidskosti na celém světě, přejímáme iniciativu tím, že vykonáváme společenskou práci, která je v souladu s naší vizí. Základním konceptem lidskosti je respektovat jeden druhého, bez ohledu na rozdíly v našem původu, a vždy projevovat zájem o druhého," řekl Teo ve svém projevu při předávání ceny.

„Vždy musíme respektovat rozdíly mezi sebou. Navzdory našim rozdílům vždy sdílet a starat se o sebe navzájem. Díky tomu jsme schopni vytvořit harmonický svět."

Teo má více než 20 let zkušeností s propagací filantropie, jako je stavba mešit, kostelů a chrámů v jihovýchodní Asii a Číně. Je také velmi aktivní v obecných filantropických činnostech, jako jsou příspěvky pro dobrovolnické organizace nebo nadace, bez jakéhokoli předsudku vůči rase nebo náboženství.

Vysvětlil svou filozofii společenské práce a dodal, že existují tři fáze budování lidskosti prostřednictvím společenské práce.

„První fáze je pochopit vzájemný respekt. Druhou fází je objasnit pravdu. Kroky podnikejte pouze po důkladném porozumění. Třetím bodem je zachování otevřené mysli, abyste mohli lépe vykonávat společenskou práci navzdory výzvám."

„Činnost může být prováděna pouze tehdy, pokud jsme jasně pochopili její účel a celkový obraz společenské práce, která má být vykonána. Při této činnosti budeme narážet na výzvy a překážky. Pouze s jasnou myslí a silným záměrem je můžeme překonat a posunout se vpřed," dodal.

Kontakt

Společnost: WAKi International Group

Osoba: SiaoEe Teo

E-mail: Zašlete e-mail

Stát: Malajsie

Web: http://www.waki.asia

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/996823/Teo_Choo_Guan.jpg

KONTAKT: Haisong zhu, +86-18018270909

Klíčová slova Malajsie-Svět-diplomacie-ocenění-Teo Choo Guan-WAKi International Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.