Do Prahy zavítal AL BANO, aby pozval fanoušky na svůj koncert plný slavných hitů!

Praha 12. září 2019 (PROTEXT)

Do Prahy zavítal AL BANO Foto: Archiv, Lenka Žáčková a Jaroslav Hauer

Do Prahy zavítal AL BANO Foto: Archiv, Lenka Žáčková a Jaroslav Hauer

Romantický umělec velkých světových scén AL BANO přiletěl do Prahy, aby pozval své fanoušky prostřednictvím médií na koncert, který se uskuteční 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ. Zde poprvé vystoupí i s uměleckou partnerkou ROMINOU POWER.

Ta se sice promo cesty nezúčastnila, ale poslala fanouškům vřelý vzkaz. "Jsem ráda, že pojedeme do České republiky, kde publikum dokáže zahřát u srdce, a proto se velice těším.“ Společně triumfují v celé Evropě, v Americe i v Asii. Na dotaz, jaký společný hit má AL BANO nejraději, nedokázal jednoznačně odpovědět.

"Nazpíval jsem na 500 písní, ale nedokážu říct, kterou mám nejraději. Je to stejné, jako kdyby matka měla říct, jaké dítě má nejraději,“ odpověděl dobře naladěný interpret romantických písní.

Zazní ale rozhodně takové hity jako je Felicita, Sempre sempre či Liberta a věříme, že koncert bude jistě nezapomenutelným zážitkem. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ty správné emoce, tak jako v devadesátých a osmdesátých letech, než je rozdělila rodinná tragédie, když jim záhadně zmizela dcera, kterou od té doby již nikdy nikdo už neviděl...

Romina Power tehdy opustila pódia a Al Bano se po čase vrátil na sólovou dráhu, kterou zahájil již v roce 1964. Volání fanoušků po živých koncertech slavného dua, však bylo tak silné, že se na pódia po dlouhé odmlce vrátila i ROMINA POWER. Společné koncerty, které uspořádali v roce 2018 ve Varšavě a Gdaňsku, ale i Japonsku, byly bleskově vyprodány.

"Nikomu z nás by neměla být cizí pomoc druhým v ohrožení, proto jsme se rozhodli věnovat vstupenky "dobrákům“, jak se říká dobrovolným hasičům, protože právě oni jsou takového konání zářným příkladem. Bude osloveno několik Sborů dobrovolných hasičů napříč Českou republikou a budou jim věnovány vstupenky na koncert AL BANA a ROMINY POWER, který se koná 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ,“ uvedli producenti projektu.

Vstupenky na nezapomenutelnou romantickou událost můžete zakoupit na Ticketportalu: https://www.ticketportal.cz/event/Al-Bano-Romina-Power

Upoutávka: https://www.youtube.com/watch?v=1V4HOxL9brQ

René Kekely

PR & mediální zastoupení

Tel.: 724 850 690

e-mail: rene.kekely@seznam.cz

za management projektu

Lenka Žáčková

PR manažerka

e-mail: lenka.zako@seznam.cz

Klíčová slova ČR-pop-hudba-Al Bano

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.