Byty u Parku – nový projekt poblíž centra Berouna

Praha 5. září 2019 (PROTEXT)

Obývák Ložnice

Nový projekt Byty u Parku nabízí vysoký standard bydlení v pohodlné pěší dostupnosti centra Berouna. V šestipodlažním bytovém domě se nachází celkem 38 bytů s dispozicemi 2+kk až 4+kk a také dva nebytové prostory. To řadí Byty u Parku mezi menší bytové domy přímo předurčené k rodinnému bydlení. Specialitou projektu je možnost využít družstevního bydlení, kdy není nutné bance prokazovat svoji bonitu. Byty budou připraveny k nastěhování na přelomu jara a léta 2020.

U všech bytů byl kladen důraz na promyšlené dispoziční řešení využívající účelně vnitřní prostory a maximum přirozeného slunečního světla. Samozřejmostí je kvalitní standard obkladů, sanity a veškerého vnitřního vybavení. Díky využití moderních technologií vlastníky potěší nízké účty za energie, budova splňuje energetický standard „B“. Pohodlné parkování zajišťuje 46 garážových míst přímo v domě a 11 dalších stání v těsně přilehlé parkovací zóně.

Byty jsou ideální pro milovníky klidného, bezpečného bydlení s širokými možnostmi sportovního vyžití. Nedaleká síť stezek a cyklostezek, sportovní stadion, jízdárna nebo golfové hřiště dávají nekonečné možnosti aktivního vyžití. Díky blízkosti centra jsou v docházkové vzdálenosti školy, školky, obchody i samotné malebné historické centrum města se stylovými kavárnami a restauracemi.

Základní informace o projektu Byty u Parku

• Byty 2+kk až 4+kk o výměře 53.90 m2 až 113.03 m2.

• Cenově dostupné bydlení od 3 324 000 Kč.

• Menší projekt s 38 jednotkami, 46 garážovými místy a 11 venkovními stáními – ideální pro rodinné bydlení.

• Nízkoenergetický standard „B“.

• Plánované dokončení projektu na jaře 2020.

• Možnost družstevního bydlení, kdy není nutné bance prokazovat svoji bonitu.

Výhody lokality

• Vynikající lokalita poblíž centra Berouna u parku Městská hora.

• Jedinečné možnosti sportovního vyžití a celkového zázemí pro pohodlný život i trávení volného času.

• Výborné spojení s Prahou vlakem i po dálnici.

Další informace na https://bytyuparkuberoun.lexxus.cz/

Klíčová slova ČR-stavby-byty-reality-LEXXUS

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.