Společnost TOMMY STACHI s. r. o. odměňuje za řádné splacení a vrací až 100 % úroků zpět!

Praha 2. září 2019 (PROTEXT)

Prázdniny skončily a pro mnohé začal stereotyp všedních dní. S návratem dětí do školních lavic je navíc spojena zvýšená finanční zátěž na rodiče, protože koupě školních pomůcek, úhrada zájmových kroužků, nákup nového oblečení, bot atd., stojí nemálo peněž. Proto společnost TOMMY STACHI s.r.o. přichází s akcí "Až 100 % úroků zpět!", která za Vás vyřeší všechny nečekané i plánované výdaje.

Akce trvá až do 31. 12. 2019 a je určena jak pro nové, tak i pro stávající klienty. Tato akce se vztahuje na půjčky od 10.000 do 150.000 Kč se splatností 12 - 60 měsíců a velkou výhodou je, že ji lze využít na cokoliv, protože je bezúčelová. Půjčku lze vyřídit online z pohodlí domova. Půjčka je vyřízena obratem bez dlouhého čekání a papírování, bez ručitele i zástavy nemovitosti.

Podmínkou získání úroků zpět je řádné doplacení úvěru, přičemž předchozí splátky byly též uhrazeny včasným a řádným způsobem. Kompletní podmínky naleznete ZDE.

Kontakt: www.tommystachi.cz

Klíčová slova ČR-finance-firmy-TOMMY STACHI

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.