Společnost Risen Energy v první polovině roku zvýšila zisk o 295,52 %

Ning-po (Čína) 29. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Risen Energy Co., Ltd. 23. srpna zveřejnila své finanční výsledky za první pololetí roku 2019. Během posledních šesti měsíců společnost zaznamenala celkové provozní výnosy 6,056 miliardy juanů (přibližně 847 milionů USD), což představuje nárůst o 27,59 % ve srovnání s loňským rokem. Čistý zisk dosáhl 485 milionů juanů (přibližně 67,8 milionu USD), což představuje vzrůst o 295,52 %.

V komentáři k růstu za toto pololetí prezident společnosti Risen Energy Xie Jian řekl: "Vždy klademe zákazníky na první místo, úzce reagujeme na poptávku trhu, optimalizujeme strukturu produktů a zlepšujeme základní konkurenceschopnost ve vědeckém výzkumu a vývoji, efektivní propagaci produktů, zlepšování procesů, štíhlé výroby, řízení nákladů a dalších aspektů. Díky vynikajícím schopnostem a bohatým zkušenostem řídicího týmu dokážeme efektivně předpovídat směr odvětví, využít tržních příležitostí a dosáhnout dobrého obchodního výkonu."

Neustále zvyšuje investice do výzkumu a vývoje, takže technologická inovace zajišťuje kvalitu produktů

Společnost Risen Energy v roce 2019 při neustálém rozšiřování globálního trhu s fotovoltaikou a opakovaným vylepšováním technologií fotovoltaické výroby nadále věnovala pozornost trendům, pokud jde o vývoj technologií a průmyslu, neustále posilovala výzkum a vývoj v oblasti účinných technologií a vědeckých poznatků pomocí investic a vyvinula mnoho základních technologií.

Společnost Risen Energy 19. srpna uspořádala slavnostní ceremoniál zahájení výstavby svého vysoce účinného projektu s heterojunkčními články a moduly o výkonu 2,5 GW v Ninghai, okrese ve městě Ning-po v provincii Če-ťiang. Celkové investice do projektu dosáhly 3,3 miliardy juanů (přibližně 467 milionů USD). Heterojunkční články společnosti mají účinnost přeměny vyšší než 23 % a mají zabudovanou půlenou odrazovou plochu s imbrikátem, dvojitým sklem a vysokou odrazivostí spodní vrstvy. Díky použití vysoce účinné technologie oboustranných heterojunkčních článků mohou heterojunkční komponenty společnosti Risen Energy produkovat elektřinu na obou stranách panelu a poskytnout investorům o 10-30 % vyšší úroveň příjmu z vyrobené energie.

Kromě heterojunkčních článků tým výzkumu a vývoje technologií společnosti Risen Energy také úspěšně vyvinul technologii půlených článků s velmi vysokým využitím světla a velmi nízkou ztrátou energie díky společné optimalizaci pokročilé technologie pasivace baterií a vysoce účinné technologii balení součástí. Poté, co byla testována nezávislou třetí stranou, certifikující a testovací organizací TUV SUD, dosáhla fotoelektrické konverze 72 komponentů Jaeger HP účinnosti 21 %, která patří mezi nejvyšší v tomto odvětví. Maximální účinnost přeměny jejího monokrystalického článku MBB přesáhla 23,00 %, s průměrnou účinností 22,73 %. Společnost plánuje postupně dokončit přechod z technologie 5BB na MBB, která byla zahájena v červnu 2019, a dosáhnout plné masové výroby technologie MBB během tohoto roku.

V současné době je roční kapacita výroby fotovoltaických modulů společnosti Risen Energy 9,1 GW. V příštích několika letech, s rozšířením projektů bateriových komponent v okresech Ninghai a Jintan, se očekává, že celková výrobní kapacita společnosti dosáhne 12 GW-15 GW.

Na základě poptávky na rozvíjejících se trzích jsou na celém světě vyvíjeny a dodávány tisíce projektů

Očekává se, že trh mimo Čínu bude pokračovat cestou trvalého růstu. S pomocí neustálých průlomů v oblasti účinných technologií a předních výhod výrobních kapacit v celém odvětví se společnost Risen Energy chopila příležitosti, kterou představuje poptávka na rozvíjejících se trzích, rozšiřuje své podnikání na zahraničních trzích a podporuje globální rozvoj.

V letošním roce společnost Risen Energy postavila solární farmu Merredin o výkonu 132 MW (DC), velkoobjemovou elektrárnu na obnovitelnou energii v západní Austrálii. Projektování, výstavba, uvedení do provozu a provoz projektu byly provedeny společností Risen Energy. Tento vývojář solárních modulů si díky stálému technickému výzkumu a vývoji, vynikající kvalitě komponent a zkušenému projektovému týmu vybudoval solidní reputaci a významný podíl na trhu v Austrálii. Společnost se díky svému neustálému rozvoji také stala jedním z největších a nejspolehlivějších dodavatelů solárních komponent v Austrálii.

Kromě konsolidace investic a výstavby elektráren v Austrálii přispěla společnost Risen Energy k iniciativě čínské vlády "Jednoho pásu a jedné cesty" prostřednictvím aktivit na trzích mnoha zemí a regionů této oblasti. Jako jeden z prvních výrobců fotovoltaických zařízení, který zahájil provoz ve Vietnamu, získala společnost Risen Energy na trhu mnoho velkých objednávek díky svým efektivním technickým produktům, bohatým zkušenostem s dodávkami EPC a strategii lokalizovaného provozu. K dnešnímu dni získala společnost kromě jiných významných projektů v okrese Ninh Thuann zakázky na solární projekt Tasco o výkonu 61 MW, projekt solární elektrárny o výkonu 50 MW ve vlastnictví dceřiné společnosti Bitexco Group se sídlem ve Vietnamu, projekt Hoang Son o výkonu 62 MW a projekt společnosti PNP HANOI o výkonu 50MW.

Doposud společnost vyvinula a dodala tisíce projektů po celém světě. Její účinné komponenty byly prodány do Kazachstánu, Indie, Nepálu, Běloruska, Ukrajiny, Rumunska, Bulharska a Makedonie a také do dalších zemí a regionů po celém světě.

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953077, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-elektronika-solární-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.