V říjnu se uskuteční největší asijský veletrh hudebních nástrojů

Šanghaj 28. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Music China, jeden z nejuznávanějších veletrhů hudebních nástrojů na světě, se bude konat ve dnech 10.-13. října 2019 v Šanghajském novém mezinárodním výstavním centru. Tuto akci pořádá společnost Shanghai Intex Exhibition Co., Ltd.

Veletrh Music China 2019, známý jako největší asijský veletrh hudebního průmyslu, shromažďuje více než 2 200 zahraničních vystavovatelů z více než 30 zemí a regionů. Očekává se, že na ploše veletrhu o rozloze 145 000 m2 představí různé hudební nástroje a hudební produkty.

Protože se čínský hudební průmysl v posledních letech dramaticky rozšiřuje, proslulé značky z celého světa hledají způsoby, jak se dostat na tento trh a spolupracovat s čínskými partnery. Veletrh Music China jako jedna z nejvlivnějších obchodních platforem v hudebním průmyslu se stal jejich první volbou pro rozvoj podnikání v Číně. Mezi značky, které potvrdily účast na veletrhu Music China 2019, patří Marshall, Bluethner, Bufet, Fazioli, Fender, GEWA, Laney, Ludwig, Orange, Roland, Native Instrument, Pioneer, Selmer, Samick, Schimmel, Steinway, Tama, Yamaha, Pearl River, Hsinghai, KHS, Jinyin, Fengling a Shanghai No.1 National Musical Instruments Factory.

Kromě výstavy pořádá Music China také různé semináře a fóra pro profesionální odběratele a odborníky z oboru, což jim pomáhá držet krok s rozvojem průmyslu. Platforma Světové představení nových produktů, jeden z vrcholů veletrhu Music China, se stává nejoblíbenější platformou vystavovatelů pro představování jejich nejnovějších produktů a prezentaci nejmodernějších technologií obchodníkům a návštěvníkům. Průmyslové fórum NAMM CMIA vysvětlí nejnovější trendy v hudebním průmyslu a bude analyzovat globální trh z pohledu profesionálů. V rámci setkání How-To (Jak na to) se bude zabývat celou řadou témat, včetně maloobchodu, cen, brandingu, správy a dalších aktuálních problémů souvisejících se skutečnými postupy.

Music China není jen obchodní platformou pro profesionály, ale také hudebním karnevalem pro běžné hudební fanoušky. Music Lab (Hudební laboratoř) vytváří inovativní a interaktivní prostor pro hudební produkty a technologie. Akce Art Salon zve známé umělce a hudebníky, aby se podělili o své umělecké zážitky. Návštěvníky budou na úžasné hudební cestě provázet hudební soutěže, včetně soutěže Jazz Master Competition a Original EDM Competition, jakož i více než 600 živých vystoupení.

Více podrobností o veletrhu Music China 2019 naleznete na našich oficiálních webových stránkách: www.musicchina-expo.com. Předběžná registrace online je nyní přístupná zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu v Šanghaji.

Kontakty:

Paní Arlene Zhu

+86-21-6295-5609

zhuliwen@shanghai-intex.com

Klíčová slova Čína-obchod-hudba-Shanghai Intex Exhibition

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.