Výstavba vysoce výkonného heterojunkčního projektu společnosti Risen Energy v hodnotě 467 milionů USD byla zahájena v okrese Ninghai v Číně

Ning-po (Čína) 22. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Risen Energy Co., Ltd. 19. srpna uspořádala slavnostní ceremoniál zahájení výstavby svého vysoce výkonného projektu pro výrobu heterojunkčních článků a modulů s celkovou kapacitou 2,5 GW v okrese Ninghai městské prefektury Ning-po v provincii Če-ťiang. Ve stejný den bylo v tomto okrese uspořádáno také slavnostní zahájení výstavby dalších významných projektů. Této akce se zúčastnili zástupci vedení okresu Ninghai.

Wang Junhai, výkonný náměstek hejtmana okresu Ninghai, řekl: "Tyto projekty jsou velmi důležité pro hospodářský a sociální rozvoj okresu Ninghai a naši budoucnost. V posledních letech zvýšil okres Ninghai své úsilí o urychlení dokončení plánu hlavních projektů okresu pro rozvoj napříč průmyslovými odvětvími, aby zvýšil investice do technologií, optimalizoval novou výstavbu v městských a venkovských oblastech okresu, zlepšil efektivitu služeb a posílil efektivitu místních vládních úřadů, jakož i provinčních a státních vládních úřadů s dohledem v jurisdikci. Toho bylo dosaženo řešením výzev prostřednictvím inovací s cílem prokázat působivé výsledky za celý rok. Realizace těchto projektů podpoří zaměření okresu Ninghai na rozvoj založený na kvalitě."

Nový vysoce výkonný projekt pro výrobu heterojunkčních článků a modulů společnosti Risen Energy o rozloze 137 000 metrů čtverečních je podpořen investicí v celkové výši 3,3 miliardy juanů (přibližně 467 milionů USD). Projekt, který zahrnuje výstavbu základních podpůrných zařízení využívaných při výrobě článků a modulů, spolu s pořízením výrobního zařízení, bude ročně dodávat články o celkovém výkonu 2,5 GW a moduly s celkovou kapacitou 2,5 GW. Po dokončení výstavby v roce 2021 se předpokládá, že výrobní zařízení projektu vygeneruje tržby z prodeje ve výši 5 miliard juanů (přibližně 710 milionů USD) při provozu na plnou kapacitu.

Heterojunkční technologie nabízí několik výhod, které jsou pro projekt klíčové. Eliminuje degradaci světla a výkonu a poskytuje dobrý koeficient nízké teploty. Heterojunkční články společnosti Risen Energy slibují účinnost konverze přes 23 %. Kromě jiných nových technologií společnost také vylepšuje své moduly pomocí půlených článků s imbrikátem, dvojitým sklem a plátky s vysokou odrazivostí. Společnost vyrábí heterojunkční články a moduly pomocí vysoce účinné technologie oboustranných heterojunkčních buněk, která umožňuje výrobu elektřiny na obou stranách panelu a poskytuje investorům o 10-30 % vyšší příjmy z vyrobené energie.

Prezident společnosti Risen Energy Xie Jian poznamenal: „Nový vysoce výkonný heterojunkční projekt s kapacitou výroby 2,5 GW bude hrát klíčovou roli při pomoci společnosti Risen Energy zlepšit její schopnosti jak v oblasti vývoje technologií a inteligentní výroby, tak v rozšiřování její přítomnosti na trhu. Od této chvíle se zaměříme na standardizované a efektivní dokončení výrobního závodu v plném souladu s naším plánem a budeme i nadále doplňovat další lidské a materiální zdroje podle potřeby. S průkopnickým projektem přivádí společnost Risen Energy své technologie, výrobní kapacitu a komplexní sílu na novou úroveň. Věříme, že dokončené zařízení významně přispěje k hospodářskému rozvoji regionu Ninghai."

https://mma.prnewswire.com/media/963380/Risen_Energy_Groundbreaking_ceremony.jpg

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953077, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-hospodářství-energie-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.