Konferenční hovor k finančním výsledkům společností skupiny We za druhé čtvrtletí roku 2019

New York 20. srpna 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost WeWork Companies LLC (dále jen “firma”) uspořádá v pondělí 26. srpna ve 12:00 východoamerického času konferenční hovor pro některé držitele svých dluhopisů splatných v roce 2025 s úrokem 7,875%, a to za účelem diskuze o finančních výsledcích společnosti za druhé čtvrtletí roku 2019.

Přístup k tomuto konferenčnímu hovoru mají stávající držitelé těchto dluhopisů, obmyšlené osoby a zájemci o budoucí nákup těchto dluhopisů, kteří jsou dle pravidla 144A Zákona o cenných papírech z roku 1933 (vztahuje se na občany Spojených států amerických), respektive dle Směrnice S Zákona o cenných papírech z roku 1933 (vztahuje se na občany z jiných zemí) považováni za nakupující fyzické osoby, dále pak finanční analytici a instituce zabývající se prodejem cenných papírů, které tvoří trh (takzvaní tvůrci trhu). Pro přístup ke konferenčnímu hovoru je nutné se zaregistrovat na zabezpečených webových stránkách firmy investors.wework.com.

Na těchto stránkách také najdete další informace o tomto konferenčním hovoru, včetně telefonního čísla, na které je třeba zavolat.

Osoby a strany, které se budou chtít tohoto telefonického konferenčního hovoru zúčastnit, budou muset na zabezpečených stránkách firmy potvrdit a doložit některé informace, kterými prokáží, že jsou držiteli shora uvedených dluhopisů, kvalifikovaní kupující, analytici nebo tvůrci trhu. Firma se zavazuje nakládat se všemi informacemi, které nám poskytnete na našich zabezpečených webových stránkách, jako s informacemi důvěrnými.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190819005545/en/

Kontaktní informace

Investoři:

Aristaia Vasilakis / Chandler Salisbury

Investor@we.co

Tisk:

Jimmy Asci / Gwendolyn Rocco

Press@we.co

Klíčová slova USA-finance-WeWork Companies

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.