Značka DKNY bude na oslavu svých 30. narozenin šířit tvůrčího ducha New Yorku pomocí kampaně a videa s místní talentovanou zpěvačkou Halsey a duem Martinez Brothers

New York 19. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Na podzim 2019 si připomínáme 30. narozeniny značky DKNY a její inovativní, žánrově definující pojetí stylu - revoluci v jejím založení a sílu o tři desetiletí dál. Sezónní kampaň značky je spíše zaměřena na současnost než její minulost a představuje působivé grafické portréty rodilých newyorčanů Halsey a dua Martinez Brothers, které fotografovala Amy Troost a stylizoval Carlos Nazario.

Značka, která již dávno splnila své poslání poskytovat progresivní, ale pragmatickou módu pro příznivce DKNY a jejich mnohostranný život, představí svou kampaň na podzim roku 2019 jako řadu kvintesenčních newyorských příběhů uznávaných a vlivných kulturních osobností. Halsey a Martinez Brothers, kteří jsou sami tvůrci svých úspěchů, vyzařují v každém zachyceném snímku své zdravé sebevědoní, impertinentní styl a čistý talent. Společně ztělesňují kreativitu, která láká mladé lidi do města - místa, kde lze i dnes realizovat nemožné sny.

V kampani předvádí Halsey a Martinez Brothers nejsměrovější kousky kolekce DKNY pro podzim 2019: kárované obleky, ryzí džínovinu, volnočasové oděvy s leopardím vzorem pro dámy; nové střihy, klasické svrchní oděvy a jednoduché doplňky pro pány. S výrazným černobílým estetickým akcentem zvýrazněným červeným logem se snímky odkazují na inovativní kampaně DKNY v 90. letech 20. století.

„DKNY je duchem New Yorku. Je to rozmanitost a energie. Je to tvrdá práce a špetka osudu. Říká se, že pokud se včela příliš oddálí od úlu, zemře. DKNY se řídí heslem můj dům v mém srdci a kouzlo v mé mysli. Je to pro mne čest být součástí jejich 30. narozenin." Punkový smysl pro krásu a ležérní otevřenost Halsey z ní vytvořily neohrožený hlas generace Z, zatímco nedávný singl číslo jedna na žebříčku Billboard „Without Me" potvrdil její pozici globální hvězdy. Je ztělesněním chladnokrevnosti, která zvládá nezkrotné síly města a dláždí si cestu pro pozitivní změnu, která Halsey zajišťuje pozici v New Yorku.

Od Bronxu přes pařížské eskapády až po exotické ostrovy Martinez Brothers dovedli svou důvěryhodnost v oblasti módy do pozice globálních DJ hvězd, které nyní samy produkují originální hudbu a jsou pravidelnými interprety na seznamu mnoha z nejuznávanějších nočních klubů na světě. „Narodili jsme se a vyrostli v Bronxu. Dostalo se nám požehnání, že jsme našli svou vášeň prostřednictvím hudby. Ta nás dovedla do vzdálených koutů světa a po cestě jsme potkali spoustu lidí a zažili nejbláznivější dobrodružství. Ale na konci toho všeho je New York náš domov. Ten nás učinili tím, kým jsme, a vždy je s námi, ať jsme kdekoli. Slyšíte to v hudbě, kterou hrajeme a v naší mluvě a vidíte ve způsobu našeho oblékání. Proto je toto partnerství s DKNY tak přirozené a dává nám dokonalý smysl."

Během Týdne módy v New Yorku letos v září bude DKNY organizovat hitovou party k 30. narozeninám s DJ duem Martinez Brothers a představením zpěvačky Halsey.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/962018/DKNY_FA19_CAMPAIGN_HALSEY_HERO_SP_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/962019/DKNY_FA19_CAMPAIGN_HALSEY_HERO_SP_4.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/962020/DKNY_FA19_CAMPAIGN_HALSEY_HERO_SP_7.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/962021/DKNY_FA19_CAMPAIGN_TMB_HERO_PEERLESS_DPS_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/962022/DKNY_FA19_CAMPAIGN_TMB_HERO_PVH_SP_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/962023/DKNY_FA19_CAMPAIGN_HALSEY_HERO_SP_9.jpg

KONTAKT: Saba Landmann, viceprezidentka pro globální komunikaci, Saba.landmann@dkny.com

Klíčová slova USA-móda-textil-reklama-DKNY

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.