EUROCOM boří hranice. NightSky RX15 je první notebook s OLED 4K LCD

Praha 19. srpna 2019 (PROTEXT)

Nečekaně výkonný a přesto tichý, stylový, hliníkový a tenký s úžasným OLED UHD displejem a výkonem stolního počítače. I tak lze charakterizovat novinku osazenou osmijádrovým procesorem Intel 9980H až 64GB pamětí RAM, dvěma NVMe disky + plotnovým úložištěm a grafikou Nvidia RTX 2070 8GB, která je vhodná na CUDA rendering, editování kvalitního 4K videa nebo Virtuální Realitu. Firemní zákazníci ocení TPM 2.0 šifrování i Windows ve verzi Professional. To vše v kvalitním a vysoce mobilní šasi kombinující hliník a váhu 2,5Kg s ambicí zastoupit deskto PC.

Vytvořit takové monstrum, to si žádá dlouholeté zkušenosti.

Společnost GOLDMAX SERVICES s.r.o. působí na trhu jako výhradní distributor kanadských notebooků značky EUROCOM již 10 let a od roku 2009 svým produktovým portfoliem boří hranice mezi kdysi omezenými možnostmi výkonných notebooků a klasických stolních PC. Dnes EUROCOM zastupuje segment DTR notebooků, neboli náhrady za stolní počítače a tyto notebooky staví firemním zákazníkům a náročným uživatelům na míru pomocí online konfigurátorů, jaké v ČR nemají obdoby.

Desktopové komponenty v notebooku a další unikátní prodejní argumenty

EUROCOM umí překvapit ve výkonových testech a pravidelně dosahuje historicky nejvyšších příček v bodovém ohodnocení. Důvodem je osazení plnokrevných desktopových komponent do šasi notebooků, které posouvají tento výkonnostní segment o několik let dopředu. Potřebujete dvě grafiky v SLI na výpočty? Pracujete jako programátor databází a řešíte serverové aplikace, kde je potřeba 128GB RAM? Není problém. V notebooku nejsou obvyklé paměti typu ECC, my je však dokážeme spárovat s procesory Intel XEON a dodat server na cesty. Jste hladoví po výkonu procesoru, ale mobilní verze Vám nestačí? Pořiďte si notebook osazený desktopovým osmijádrem Intel 9900K s taktem až 5.0GHz (DELID) se 16 vlákny. Na seriozní práci s malými 4K soubory a potřebuje takový PLC programátor úložiště serverové kvality a dokonce i zde máme řešení -podporujeme NVMe SSD Intel 905p, nehledně na jeho nestandardní rozměry. Linux, HyperX a VMware značka EUROCOM podporuje.

Návratnost investice, individuální přístup a jedinečnost klienta jsou samozřejmostí

Notebook Vaší společnosti postavíme na míru dle individuálních potřeb a požadavků, které daný uživatel nebo oddělení požaduje ke své práci. Naše notebook lidi živí a firmám přes prvotní investici šetří nemalé peníze. Práce, výpočty a pracovní úkoly realizují rychleji a ve vyšším uživatelském komfortu, šetří čas = šetří peníze. „Z odezvy našich klientů známe případy, že se notebook zaplatí za jediný měsíc, což k vysokým nákladům na lidskou práci a zdroje není překvapením, ale potvrzuje smysluplnost investice do notebooku EUROCOM.“ komentuje jednatel Ing. Ondřej Káhn.

Jste cílovým zákazníkem značky EUROCOM?

Státní sektor i soukromé podniky využívající špičkové výpočetní techniky a serverů

- Strojírenská produkce, subdodavatelé automotive a simulace výroby

- Grafická studia zaměřená na střih videa ve vysokém rozlišení a úpravu fotografií

- Konstrukce CAx/GIS/PLM ve 3D, vývoj technologií mechaniky a proudění částic

- IT specialisté a programátoři poskytující servis a vývoj cloudových aplikací

- Inženýrské a projektové kanceláře zabezpečující realizaci a koordinaci staveb

- Správci databází, dodavatelé ERP a komplexních podnikových informačních systémů

- Freelance kreativci a studenti/lektoři ICT

Kontakt:

GOLDMAX SERVICES s.r.o.

www.goldmax.cz

Ing. Ondřej Káhn, jednatel

Klíčová slova ČR-počítače-firmy-GOLDMAX SERVICES-EUROCOM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.