Globální trh doplňků stravy vítá vycházející hvězdu GLYMATE

Brea (Kalifornie) 16. srpna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Glymate(TM) je nově založená nutraceutická společnost v jižní Kalifornii. Její patentovaný potravinový doplněk pro vyvážení cukru byl oficiálně vyhlášen ve Spojených státech v červnu 2019, což představuje oficiální zahájení globálního marketingu tohoto produktu, který je k dispozici spotřebitelům po celém světě.

Glymate(TM) je intenzivní buněčný regenerační doplněk stravy, který prospívá lidskému tělu na více úrovních, a jeho patentovaná klíčová složka se odlišuje od ostatních produktů. Naše technologie regenerace buněk podporuje zdravou citlivost na inzulín a produkci, která pomáhá rozkládat glukózu z potravy a přeměňovat na energii†. Když je Glymate(TM) konzumován pravidelně, pomáhá našemu tělu dodávat energii a podporuje úbytek tělesné hmotnosti†. V současné době je k dispozici prostřednictvím webových stránek společnosti a Amazonu. Spolupracujeme také s distributory pro lepší přístup na trhu po celém světě.

Dnes je na světě více než 400 milionů lidí trpících cukrovkou a počet lidí, kteří mají vysokou hladinu cukru v krvi v rámci stavu prediabetes, je mnohem vyšší. „Musíme naléhavě podniknout rychlé kroky v oblasti účinné léčby a předcházet této závažné nemoci," píše se v prohlášení CDC. Společnost Glymate věnovala roky výzkumu a četných pokusů konkrétně na pomoc naléhavým potřebám lidí tento problém řešit a předcházet mu. Doplněk GlymateTM využívá pouze přírodní složky, neobsahuje mléko, sóju, je bezlepkový, bez obsahu pšenice, cukru, konzervačních látek a vyrábí jej společnost Robinson v Kalifornii. Jeho jedinečně formulovaný měkký gel s patentovanou regenerační technologií je navržen tak, aby zlepšoval a vyvážil hladinu krevního cukru, cholesterolu a triglyceridů podporou zdravého metabolismu lipidů†. Je pečlivě smíchán, aby zvyšoval rozpustnost a savost účinných látek. Klíčové složky doplňku GlymateTM ovlivňují tělo na molekulární úrovni a v buňkách plní řadu funkcí †.

O společnosti GlymateTM Corp.

GlymateTM Corp. je soukromá společnost, světový lídr v oblasti zdraví a wellness s prokazatelnými výsledky své patentované klíčové složky. Jako obchodník a online prodejce potravinových doplňků jsme zavázáni k podpoře potřeb spotřebitelů prostřednictvím vysoce kvalitních produktů podložených vědou.

Více informací o doplňku GlymateTM naleznete na webových stránkách https://www.glymateusa.com. Sledujte GlymateTM na Instagramu na @glymate_usa.

† Tato prohlášení nebyla hodnocena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit ani předcházet žádné nemoci.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/959709/Glymate_Logo.jpg

KONTAKT: Tel.: 1-888-848-1663, e-mail: info@glymateusa.com

PROTEXT

Klíčová slova USA-zdraví-Glymate

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.