Mary Kay představila na konferenci Čínské asociace integrativní medicíny svůj výzkum zaměřený na bariérovou funkci pokožky a obličejového erytému

Dallas 12. srpna 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Jako jeden z předních inovátorů na poli produktů pro péči o pokožku, v segmentu přímého prodeje a kosmetiky, firma Mary Kay i nadále pomáhá vědeckému výzkumu, a tak na každoroční konferenci Dermatologického výboru, kterou ve dnech 8. - 11- srpna pořádala Čínská asociace integrativní medicíny, představila výsledky své studie na zlepšení bariérové funkce kůže a zmírnění příznaků obličejového erytému (zčervenání pokožky na obličeji). Konference se uskutečnila v Číně, ve městě Lanzhou, v provincii Gansu.

“Odborníci z firmy Mary Kay se řadu let věnují výzkumu funkce pokožky s cílem vyvíjet skutečná řešení pro skutečné lidi,” řekla Dr. Lucy Gildea, vrchní ředitelka firmy Mary Kay Inc. pro vědecký výzkum.

“Součástí našeho poslání je aktivně se zapojovat do vědeckého výzkumu v oblasti kosmetiky a sdílet naše výsledky s vědeckou komunitou. Toho se snažíme dosáhnout účastí na globálních dermatologických konferencí, kde si můžeme společně vyměnit naše zkušenosti a poučit se od ostatních odborníků tak, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout fungující a lepší produkty.”

Dr. Jenny Jiang, ředitelka pro medicínské záležitosti čínské pobočky firmy Mary Kay, na konferenci představila výsledky výzkumu v oblasti správného fungování kožní bariéry a zmírňování projevů obličejového erytému. Nová zjištění mohou přinést důležité informace pro pochopení toho, jak funguje citlivá pokožka. Konference se zúčastnili přední dermatologové z celé země a zástupci významných kosmetických firem.

Součástí vědeckého a výzkumného týmu firmy Mary Kay jsou odborníci a vědečtí pracovníci s doktoráty a další vysokoškolsky vzdělaní experti z různých oborů, včetně buněčné biologie, kožní biologie, chemie, biochemie a dalších oborů. Tento tým vědců a odborníků se snaží provádět průlomový výzkum a sdílet důležitá a zásadní zjištění týkající se zdraví pokožky se širší vědeckou a kosmetickou komunitou.

Každoročně společnost Mary Kay investuje miliony dolarů do výzkumu a vývoje a realizuje stovky tisíc vědeckých testů produktů a ingrediencí, aby zajistila nejvyšší normy bezpečnosti, kvality a výkonnosti. Společnost Mary Kay má ve svém globálním portfoliu více než 1 500 patentů na produkty, technologie a návrhy obalů. Minulý rok firmy otevřela špičkové výrobní a výzkumné centrum v texaském Lewisville, do kterého investovala více než 100 miliónů dolarů.

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů a doplňky stravy. Prostřednictvím své nadace Mary Kay FoundationSM firma věnovala více než 78 miliónů dolarů na výzkum rakoviny a poskytování přístřeší pro oběti domácího násilí. Původní vize paní Mary Kay Ashové - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190809005304/en/

Kontaktní informace

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom

972.687.5332 or media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-kosmetika-zdraví-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.