Značka HONOR představila koncept „Sharp Tech" a svůj smartphone „HONOR Vision" s inteligentní čipovou sadou „Honghu 818" a inteligentním vysouvacím fotoaparátem pro velké displeje

Kanton (Čína) 28. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

George Zhao přednesl hlavní projev na GMIC 2019

George Zhao přednesl hlavní projev na GMIC 2019

HONOR, přední značka smartphonů, která je součástí Huawei Consumer Business Group, představila smartphone „HONOR Vision", který obsahuje inteligentní čipovou sadu „Honghu 818" a inteligentní pop-up fotoaparát pro velké obrazovky. Oznámení bylo vydáno dnes v Kantonu na Globální konferenci o mobilním internetu (GMIC), kde hlavní řečník George Zhao, prezident společnosti HONOR, přednesl řeč s názvem „Pouze nejsilnější ustojí v nejsilnější bouři". Spolu s představením dvou nových technologií byl vyhlášen nový koncept „Sharp Tech" značky HONOR, který si klade za cíl obsáhnout a prozkoumat nejmodernější technologie.

„Komercializace technologie 5G začala v Číně v roce 2019, což je také zlom v odvětví inteligentních zařízení. Věříme, že 5G je klíčem k této nové éře digitalizace, která podporuje svět, ve kterém je možný internet věcí. V souladu s naším posláním o vytvoření nového inteligentního světa, který patří mladým lidem, představuje značka HONOR koncept „Sharp Tech", který má povzbudit a umožnit technologické inovace," uvedl George Zhao, prezident společnosti HONOR.

„Sharp Tech" - Zcela nový koncept značky HONOR v oblasti technologických inovací

Značka HONOR usiluje o to, aby se stala technologickou značkou milovanou globální mládeží. „Sharp" představuje ducha zkoumání u mladých lidí, zatímco koncept „Sharp Tech" zdůrazňuje touhu značky HONOR prožívat radost z technologických inovací.

Během hlavní řeči pan Zhao definoval prvky „Sharp Tech" takto:

- V popředí rozvoje průmyslu s nezávislou inovací základních technologií.

- Splňující požadavky mladých spotřebitelů po celém světě na vysokou kvalitu.

- Vyjadřující statečný postoj mladých lidí neustálými výzvami a objevováním.

- Reprezentující ducha decentralizovaného internetu prostřednictvím otevřenosti, spolupráce a spoluvytváření.

Inteligentní čipová sada „Honghu 818" - posiluje HONOR Vision inteligentním zvukem a obrazem

Během konference GMIC představila značka HONOR inteligentní čipovou sadu displeje „Honghu 818", nejnovější inovaci značky HONOR „Sharp Tech" a nejnovější přírůstek do rodiny čipových sad Hisilicon. „Honghu 818" značky HONOR, uvedený na trh v srpnu, umožňuje inteligentní obrazovce poskytovat vynikající výkon a vynikající kvalitu obrazu a zvuku. Špičkový displej bude také otevřeně nabízen výrobcům, což povede k rozvoji velkých obrazovek.

1. „Honghu 818" je první inteligentní displej SoC, který je globálně k dispozici a staví na pětileté akumulaci výzkumu a vývoje čipové sady Hisilicon.

2. Se svou výkonnou zobrazovací technologií a schopností zpracování přináší sada „Honghu 818" magický nástroj pro zpracování obrazu. Je vybavena sedmi pokročilými technologiemi zpracování obrazu, včetně odhadu pohybu a kompenzace pohybu (MEMC), zobrazování s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), superrozlišení (SR), redukce šumu (NR), dynamické zlepšení kontrastu (DCI), automatická správa barev (ACM) a místní stmívání (LD). Čipová sada „Honghu 818" zvyšuje a optimalizuje rozlišení obrazu, kontrast a barevný výkon displeje pomocí více algoritmů.

3. Audio technologie Histen optimalizuje kvalitu zvuku v oblastech ultraširokého zvukového pole, přechodného intermodulačního zkreslení, vyrovnávání zvuku a inteligentních basů. Díky svému špičkovému hardwaru tento produkt přináší bezkonkurenční zvukový zážitek.

4. Obsahuje čipovou sadu, výkonný multimediální dekodér, podporuje dekódování videa z rozlišení 8K30 na rozlišení 4K120 se schopností dekódovat 64megapixelové obrázky, což je více než nejvyšší pixel fotografií smartphonů na trhu. Ve srovnání s našimi konkurenty poskytuje zařízením rychlejší načítání videí a obrázků.

5. Osmijádrový procesor dokáže zpracovat náročné fotografie na velkých obrazovkách a zároveň provádět další úlohy. Funkce Motion Estimate a Motion Compensation (MEMC) je také schopna poskytovat obrazy s vysokým rozlišením, nejlepší kvalitu zvuku a současně provádět hlasovou interakci na dálku. Míra využití šířky pásma procesoru vede v tomto průmyslu průměrně o více než 50 %.

Inteligentní pop-up fotoaparát - nový zážitek pro HONOR Vision

HONOR hraje průkopnickou roli v rámci strategie duální značky v podniku Huawei. Značka HONOR se po úspěchu svého bionického paralelního fotoaparátu s dvojitým objektivem, technologií GPU Turbo a A. I. rozšiřuje do nových průmyslových odvětví, poskytuje své zkušenosti televiznímu sektoru a představuje první inteligentní obrazovku na světě „Honghu 818". Díky inovativnímu přístupu k vývoji poskytuje společnost nejnovější nabídku produktů HONOR Vision s inteligentním automaticky vysouvaným fotoaparátem, který umožňuje funkci NPU rozpoznávání obličeje, přináší výkonné funkce a vynikající zážitek pro uživatele.

HONOR Vision bude oficiálně zaveden na trh v polovině srpna 2019.

O značce HONOR

HONOR je přední světovou značkou smartphonů. Tato značka vznikla s cílem uspokojovat potřeby generace z přelomu tisíciletí prostřednictvím nabídky výrobků optimalizovaných pro internet, které svým uživatelům nabízí skvělé možnosti, podporují akčnost a kreativitu a umožňují jim plnit si své sny. Díky tomu se značka Honor odlišuje od ostatních a sama naplňuje svůj slogan statečnosti v tom smyslu, že dělá věci jinak a snaží se zákazníkům nabízet jenom nejmodernější technologie a inovace.

Více informací naleznete na webových stránkách www.hihonor.com nebo nás sledujte na:

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/c/honorofficial/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/952635/HONOR_George_Zhao.jpg

KONTAKT: Mindy Gold, +442073312329, Mindy.Gold@bcw-global.com

Klíčová slova Čína-komunikace-elektronika-firmy-Honor

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.