Nová data vykazují při využití platformy Energy Manager společnosti EFT Analytics značné úspory a sníženou spotřebu energie

Wichita (Kansas) 25. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Přední světový maloobchodník díky celoročnímu partnerství s využitím platformy Energy Manager ušetřil více než 1 milion USD v provozních nákladech a zvýšil energetickou účinnost

Společnost EFT Analytics (EFT), přední poskytovatel řešení pro prediktivní analýzu, optimalizaci procesů a správu energie, dnes oznámila, jak její inovativní platforma Energy Manager pomohla během ročního partnerství snížit evropskému maloobchodníkovi s potravinami a oděvy provozní náklady o více než 1 milion USD a zvýšit energetickou efektivitu. Od přechodu na platformu Energy Manager společnosti EFT v roce 2018 dosáhlo 90 % jeho obchodů až 45% snížení spotřeby energie. Cílem tohoto maloobchodu jako podniku bylo dosáhnout 20% snížení oproti jejich spotřebě energie v roce 2017. Tyto údaje představují pro maloobchodníka globální snížení spotřeby o 5 GWH.

"Výsledky tohoto partnerství posilují hodnotu platformy Energy Manager v tom, že pomáhá našim zákazníkům dosáhnout efektivního provozu, ušetřit peníze a snížit jejich spotřebu energie," řekl Reuben Keogh, generální ředitel EFT. "Případy využití, jako je tento, zdůrazňují důležité funkce, které společnost EFT a její inovativní řešení, jako je Energy Manager, přinášejí zákazníkům a jejich provozům po celém světě."

Platforma Energy Manager společnosti EFT umožňuje zákazníkům činit informovaná obchodní rozhodnutí tím, že poskytuje přesný, datově orientovaný pohled na náklady na energie, spotřebu a produktivitu. Ještě důležitější je, že Energy Manager je řešení, které propojuje základní monitorování energie s průmyslem 4.0 a zajišťuje, aby zákazníci EFT byli co nejúspěšnější a nejziskovější ve svých budoucích provozech. Společnost EFT si uvědomuje, že různí zákazníci mají různé potřeby, proto experimentovala s různými technologiemi, aby poskytovala nejlepší řešení pro každý jednotlivý obchod.

Mezi další průmyslová odvětví, která společnost EFT obsluhuje, patří komerční nemovitosti, výroba, farmaceutika, rafinace a automobilový průmysl. Platforma Energy Manager vytváří hodnotu tím, že předpovídá poptávku po energii, upozorňuje na neobvyklé využívání a používá analytiku k normalizaci dle počasí, výrobních sazeb a komoditních nákladů. To poskytuje zákazníkům hlubší pochopení toho, co zvyšuje spotřebu energie. Zákazníci jsou často překvapeni významem provádění jednoduchých věcí, které ovlivňují jejich základní provoz a energetickou spotřebu, jako je zpřísnění politik týkajících se plánů osvětlení, aktualizace chladicích systémů nebo přechod na osvětlení LED. Díky využití platformy EFT Energy Manager jsou tyto nedostatky snadno identifikovatelné. Kromě toho může EFT pomoci sledovat celkovou efektivitu či účinnost zařízení.

"Ve společnosti EFT tvrdě pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejúčinnější řešení, která jim umožní plně využít jejich potenciál. Využitím dat a pokročilých analytických řešení prostřednictvím nástrojů, jako je Energy Manager, se nám to daří," dodal Keogh. "Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v naší důležité roli v tomto partnerství a spolupracovat se všemi našimi zákazníky s cílem zlepšit jejich provoz, zvýšit jejich energetickou efektivitu, což vede k úsporám nákladů."

Pro více informací a diskusi o implementaci pokročilé analytické platformy kontaktujte hello@eftanalytics.com.

O společnosti EFT Analytics

Společnost EFT Analytics poskytuje pokročilá analytická řešení pro velké průmyslové společnosti založená na SaaS. EFT má sídlo v Irsku, New Yorku a Kansasu a je dceřinou společností společnosti Koch Industries, jedné z největších soukromých společností na světě. Spojením našeho pokročilého analytického softwaru s obchodní filozofií společnosti Koch a provozní dokonalostí poskytujeme světově první, velmi jedinečný koncept, který prokazatelně přináší výsledky. EFT poskytuje prediktivní analytiku, optimalizaci procesů a řešení správy energie pro více než 100 klientů z řad největších kótovaných společností po celém světě. Více informací je k dispozici na webových stránkách www.EFTanalytics.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/951819/EFT_Analytics___Energy_Manager_Dashboarding.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/951820/EFT_Analytics___Logo.jpg

Kontakt pro média: Jamie Mullen-Hearn, Koch Communications Marketing, jamie.hearn@kochcm.com

Klíčová slova USA-trh-hospodářství-energie-firmy-EFT Analytics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.