Italská ikonická značka SMEG exkluzivně v prodejnách Potten & Pannen – Staněk

Výhradní zastoupení SMEG v České republice a na Slovensku získala společnost Potten & Pannen - Staněk, která tak rozšířila své portfolio o další z prémiových značek. Do povědomí zákazníků se značka SMEG zapsala především ikonickými retro ledničkami FAB28, nyní však představuje rovněž designové malé kuchyňské spotřebiče v moderním retro stylu 50. let nebo limitovaných návrhářských edicích.

Výtvarný návrh malých spotřebičů vytvořili přední italští designéři Matteo Bazzicalupo a Raffaella Mangiarotti ze studia Deepdesign. Na designu limitovaných edic se pak podíleli i módní návrháři z Dolce & Gabbana.

Kromě mnoha ocenění za design sbírají malé spotřebiče SMEG první místa i ve spotřebitelských testech, a to především díky inovativním materiálům a kvalitní konstrukci.

"Pro Potten & Pannen - Staněk je toto partnerství rozhodně jedním z nejdůležitějších kroků za uplynulých 15 let," říká o spolupráci Pavel Staněk, jednatel společnosti.

Produkty značky SMEG budou k dispozici od 1. srpna ve všech kamenných prodejnách a na e-shopu www.popasta.cz.

Kontakt pro média:

Martina Suková

FleishmanHillard

E-mail: sukova@fleishman.com

Klíčová slova ČR-Itálie-trh-elektronika-styl-firmy-Poten & Pannen - Staněk

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.