Warren Buffett a Justin Sun uspořádají společnou tiskovou konferenci

San Francisco (USA) 9. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Nadace TRON uspořádá dne 25. července v 10:00 hod tichomořského standardního času v Podnikatelském centru Nasdaq v San Franciscu v Kalifornii tiskovou konferenci.

Této konference se zúčastní Warren Buffett, miliardář, investor a generální ředitel společnosti Berkshire Hathaway, a Justin Sun, zakladatel blockchainové platformy TRON a generální ředitel přední streamingové společnosti BitTorrent. Tyto dvě osoby poskytnou své názory na blockchain a kryptoměny a nabídnou informace o očekávaném soukromém rozhovoru, který proběhne v odpoledních hodinách v rámci aukce Power Of One Lunch v restauraci Quince.

Pan Sun vyhrál aukci Power Of One Lunch nabídkou rekordní sumy 4 567 888 USD. Výtěžek z této aukce je přínosem pro neziskovou organizaci GLIDE Foundation se sídlem v San Franciscu. Prezidentka a generální ředitelka nadace GLIDE Foundation paní Karen Hanrahan bude na pódiu s pány Buffettem a Sunem také a bude k dispozici k zodpovězení jakýchkoli dotazů z médií. Registrovaní novináři budou mít možnost klást otázky všem třem řečníkům.

Toto pozvání je určeno zástupcům pověřených médií. Dveře budou otevřeny v 9:00 hodin pro soukromou snídani. Oficiální tisková konference bude zahájena v 10:00 hod. Individuální pohovory musí být vyžádány nejméně tři pracovní dny před tiskovou konferencí.

Po akci Power of One Lunch proběhne další tisková konference, která se bude konat v 16:30 tichomořského času na adrese 301 Howard Street. Justin Sun se podělí o nejzajímavější postřehy z oběda s Warrenem Buffettem a bude k dispozici pro individuální rozhovory.

Zástupci prověřených médií jsou také zváni k účasti na večírku Power of One TRON After Party, který se koná na střešní terase hotelu VIA.

Pro účast médií na výše uvedených akcích vyplňte prosím následující online registrační formulář.

Tisková konference bude vysílána živě online na stránce facebookové stránce nadace TRON.

POTVRZENÍ ŘEČNÍCI

● Justin Sun, zakladatel nadace TRON, generální ředitel společnosti BitTorrent

● Warren Buffett, generální ředitel společnosti Berkshire Hathaway

● Karen Hanrahan, prezidentka a generální ředitelka nadace GLIDE Foundation

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/751269/Tron_Foundation_Logo.jpg

KONTAKT: Cliff Edwards, cliff.edwards@tron.network, 415.699.2755

Klíčová slova USA-média-obchod-lidé-TRON Foundation

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.