Společnost Landis+Gyr získala významnou zakázku od společnosti E.ON Sweden

Zug (Švýcarsko) 3. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Landis+Gyr poskytne druhou vlnu zavádění inteligentních elektroměrů ve Švédsku

Společnost Landis+Gyr (LAND.SW), globální lídr v oblasti transformace způsobu řízení energie, dodá řešení Gridstream® Connect pro jeden milion bodů měření společnosti E.ON ve Švédsku. S touto smlouvou přechází E.ON na druhou generaci technologie inteligentního měření pro vylepšení služeb zákazníkům a efektivity sítě.

Řešení společnosti Landis+Gyr pro zavádění inteligentních měřicích systémů společnosti E.ON bude zahrnovat jeden milion inteligentních elektroměrů s komunikační technologií NB-IoT/M1 a systém Head End na platformě Gridstream Connect. Práce na nahrazení stávající inteligentní infrastruktury budou zahájeny v červenci. Díky této nejnovější technologii bude společnost E.ON schopna zvýšit transparentnost a kontrolu ve své distribuční síti a zlepšit zkušenosti svých zákazníků prostřednictvím spolehlivých a přesných údajů. Jako platforma IoT společnost Gridstream Connect umožňuje v budoucnu zavést rozšířené aplikace a další služby.

Švédsko je jedním z předních evropských představitelů v oblasti využívání vyspělých energetických technologií, přičemž první celostátní instalace inteligentních měřičů se datuje k roku 2009. V současné době podniká země další klíčový krok - nahrazení všech 5,4 milionu bodů měření nejnovějšími technologiemi. Tato modernizace dále umožní koncovým spotřebitelům zvýšit účinnost využívání energie a je zásadní pro zdokonalení inteligentních sítí pro řízení rozsáhlé integrace obnovitelných zdrojů energie a využívání elektronických vozidel.

Susanne Seitz, výkonná viceprezidentka společnosti Landis+Gyr pro země EMEA, uvedla: „Vzhledem k tomu, že se evropské země dostávají do druhé vlny zavádění inteligentních měřičů, vidíme, že se veřejné služby spoléhají na společnost Landis+Gyr jako na svého důvěryhodného technologického partnera. Po prvním zavedení inteligentních elektroměrů pro společnost E.ON Sweden ve Švédsku před více než deseti lety nás těší, že budeme pokračovat v našem partnerství a nyní jim poskytneme nejnovější komplexní nabídku, včetně naší platformy řešení Gridstream®."

Robert Tretinjak, ředitel inteligentního měření příští generace společnosti E.ON Energy Networks: „Těšíme se na novou technologii firmy Landis+Gyr, která zajisté povede ke zlepšení. Z toho důvodu, že měřicí přístroje jsou určeny k řízení výroby energie z obnovitelných zdrojů, například ze solární energie. Kromě toho budou naši zákazníci schopni monitorovat výrobu a spotřebu elektřiny v reálném čase."

O společnosti Landis+Gyr

Landis+Gyr je předním globálním poskytovatelem integrovaných řešení pro správu energie pro energetické služby. S nabídkou jednoho z nejširších portfolií dodáváme inovativní a flexibilní řešení, která pomáhají veřejným službám řešit jejich složité výzvy v oblasti inteligentního měření, inteligence v okrajových sítích a inteligentní infrastruktury. S obratem 1,8 miliardy USD zaměstnává společnost Landis+Gyr přibližně 5 600 pracovníků ve více než 30 zemích napříč pěti kontinenty, přičemž jediným úkolem je pomoci světu lépe spravovat energii. Více informací naleznete na webových stránkách www.landisgyr.eu.

O společnosti E.ON Sweden

Budujeme udržitelnou společnost. E.ON Sweden je součástí mezinárodní skupiny E.ON Group, jedné z největších energetických společností na světě. Společnost E.ON má ve Švédsku 2 200 zaměstnanců.

https://www.eon.se

KONTAKT: Kontakt na společnost Landis+Gyr: Johannes Hackstette, manažer pro komunikaci a vzthay s veřejností v zemích EMEA, Landis+Gyr, Johannes.Hackstette@landisgyr.com, +49 911 723 8707; Kontakt E.ON: Ivan Loftrup-Ericson, tiskový mluvčí společnosti E.ON Sweden, +46 703755316, Ivan.loftrup-ericson@eon.se

Klíčová slova Švýcarsko-energie-služby-Landis+Gyr

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.