Bittrex posiluje schopnosti obchodování digitálních aktiv díky akvizici nástroje Tradedash

Seattle (USA) 3. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Bittrex, přední americká platforma pro obchodování s digitálními aktivy, oznámila, že dále rozšiřuje své nabídky v reálném čase a pokročilé technologie nákupem obchodního nástroje Tradedash, který poskytuje profesionálním a osobním zákazníkům bezpečnou a přizpůsobitelnou obchodovací zkušenost.

Tradedash spojuje osvědčené techniky tradičních obchodních trhů s nově vznikajícím ekosystémem digitálních aktiv založených na blockchainu. Uživatelé nástroje Tradedash si mohou zvolit, které trhy chtějí zobrazit na podporovaných obchodních platformách, zobrazit okamžité odhadované ceny v preferovaných měnách, otevírat a uzavírat pozice s umístěním více objednávek najednou a získávat upozornění v reálném čase, aby mimo jiné funkce využili také tržní příležitosti.

Platformu Tradedash založili v roce 2017 vývojáři Linus Petrén a Wesam Mikhail. Nástroj Tradedash byl navržen s ohledem na obchodníky s digitálními aktivy, kteří obchodují ve velkých objemech. Od té doby se platforma stala populárním řešením pro sofistikované obchodníky, kteří chtějí přizpůsobit své obchodní zkušenosti svým potřebám pomocí dat v reálném čase z podporovaných obchodních platforem. Celkově uživatelé platfromyTradedash zadali objednávky v hodnotě několika miliard USD.

„Neustále hledáme způsoby zlepšení naší technologie a zkušeností uživatelů, takže když přišla příležitost začlenit možnosti platformy Tradedash, bylo vše jasné," řekl Bill Shihara, generální ředitel společnosti Bittrex. „Kromě této technologie připojení Linuse k našemu týmu výrazně posiluje naši organizaci. Tato dohoda nás nyní posílila a vytváří příležitosti pro zdokonalování uživatelských zkušeností v budoucnu. Pro Bittrex je to opravdu vzrušující kombinace, protože budeme nadále pokračovat v úsilí o zvýšené přijetí blockchainu po celém světě."

„Bittrex byla naše první volba obchodní platformy pro integraci, když jsme začínali s nástrojem Tradedash," řekl spoluzakladatel Linus Petrén. „Vstup do rodiny Bittrex byl přirozeným vývojem našeho podnikání a jsem nadšen, že budu moci i nadále dodávat vysoce kvalitní produkty v mnohem větším měřítku."

O společnosti Bittrex

Společnost Bittrex byla založena v roce 2014 třemi inženýry v oblasti kybernetické bezpečnosti a je přední americkou platformou pro obchodování s digitálními aktivy, která poskytuje rychlý obchod, spolehlivé digitální peněženky a špičkové bezpečnostní postupy. Naším posláním je pomáhat prosazovat odvětví blockchainu podporou inovací, rozvoje nových a vznikajících technologií a řízení transformačních změn. Bittrex, Inc. není regulovanou burzou podle zákonů USA o cenných papírech. Další informace naleznete na webových stránkách https://Bittrex.com.

O platformě Tradedashobcho

Tradedash je bezpečné rozhraní v reálném čase, které poskytuje zákazníkům obchodujícím ve velkých objemech a maloobchodním zákazníkům bezpečnou a přizpůsobitelnou zkušenost s obchodováním s digitálními aktivy. https://tradedash.io/

Kontakt:

Josh Zecher

josh@vrge.us

Klíčová slova USA-obchod-Bittrex

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.