Společnosti Huobi a Nervos vytvořily partnerství v rámci nového veřejného blockchainu pro decentralizované finanční služby

Singapur 3. července 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Huobi Group, přední světový poskytovatel blockchainových služeb, dnes oznámila partnerství s blockchainovou sítí Nervos, aby společně vytvořili nový veřejný blockchain zaměřený na decentralizované finanční služby (DeFi).

Tento projekt, prozatím pojmenovaný Huobi Finance Chain, bude regulačně přátelský, vysoce výkonný finanční blockchain, který umožní podnikům, finančním institucím a burzám nasadit vlastní blockchainy, převádět aktiva na tokeny a využívat služby DeFi. Mezi jinými využitími bude mít projekt potenciál hostovat úvěrové služby, debetní služby, minimálně volatilní kryptoměny, nabídky bezpečnostních tokenů (STO) a další prostředky pro vydávání aktiv, decentralizované burzy (DEX), skutečné platební služby a další.

Nervos poskytuje technologii pro novou blockchainovou platformu, která bude zprovozněna v partnerství s Huobi v rámci společné iniciativy pro urychlení budoucnosti decentralizovaných financí. Očekává se, že tento projekt bude zahájen ve třetím čtvrtletí letošního roku, spuštění testnetu v 1. čtvrtletí roku 2020 a spuštění mainnetu ve 2. čtvrtletí roku 2020.

„Posláním společnosti Huobi Group je zefektivnit financování a zpřístupnit bohatství všem," řekl Leon Li, generální ředitel a zakladatel Huobi Group. „Tento projekt je nejen v souladu s celkovou strategií Huobi, ale plní také naše hlavní poslání. Ze strategického hlediska jsou decentralizované finanční služby stále v rané fázi vývoje. Tržní poptávka je evidentní, věříme ale, že je to velmi jednoznačná obchodní příležitost. Během posledních šesti let společnost Huobi získala mnoho zkušeností v oblasti obchodování s kryptoměnami, což nám přineslo výhody, pokud jde o pochopení blockchainu, akumulaci klíčových technologií a porozumění majetkovým transakcím a finančním trhům. Přestože je Huobi v současné době lídrem v odvětví kryptoměn, je pravděpodobné, že toto odvětví v budoucnu podstoupí dalekosáhlé změny, neboť zkoumání technologií veřejného blockchainu a obchodních modelů nás vede k inovacím a slouží jako strategická obrana."

Livio Weng, generální ředitel společnosti Huobi Global a viceprezident společnosti Huobi Group, uvedl následující:

„Jsme přesvědčeni, že tento projekt má obrovský potenciál udělat pro zavedené a vznikající finanční produkty a služby totéž, co kryptoměny dělají pro svět peněz. Jedním z našich hlavních poslání bylo přinést sílu blockchainu veřejnosti. A myslíme si, že něco podobného má potenciál prospět miliónům lidí na celém světě. Jsme velmi rádi, že na této misi můžeme spolupracovat s týmem Nervos."

Poskytováním decentralizovaného rámce a infrastruktury, které instituce a podniky mohou rozšiřovat, společnosti Huobi a Nervos usilují o to, aby finanční služby byly transparentnější, inkluzivnější a efektivnější.

Společný projekt má být otevřeným zdrojovým kódem a bude poskytovat podporu více aktiv a možností inteligentních smluv, které umožní vývojářům třetích stran vytvářet a nasazovat širokou škálu služeb DeFi. Platforma bude také podporovat architektury vícenásobných a vedlejších řetězců, které zajistí flexibilní a globálně škálovatelnou infrastrukturu blockchainových sítí pro finanční instituce a podniky.

Projekt bude podporovat decentralizovaný identifikátor (DID) a implementovat protokoly totožnosti, jako je například ověřování typu Poznej svého zákazníka (KYC) pro splnění regulací proti praní špinavých peněz (AML) a zajištění úplného dodržování předpisů. Regulátoři se také budou moci připojit k platformě Huobi Chain a přispět do sítě jako validátoři.

„Naší vizí je vybudovat infrastrukturu pro budoucí decentralizovanou ekonomiku, takže jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Huobi, abychom do finančního sektoru přivedli naši technologii," řekl Kevin Wang, spoluzakladatel společnosti Nervos. „Stále více aktiv je převáděno na tokeny a přesouváno do digitálního světa, včetně nativních kryptoměn a tradičního fyzického majetku. Finanční sektor je nyní v inflexním bodě a spolu s Huobi jsme v dobré pozici, abychom mu pomohli modernizovat jeho služby pro decentralizovanou budoucnost."

O společnosti Nervos Network

Nervos Network je sbírka protokolů a ekosystému veřejného blockchainu, jehož cílem je vyřešit největší výzvy, kterým dnes čelí blockchainy, jako je Bitcoin a Ethereum, které jsou podpořeny 28 miliony USD od Čínské obchodní banky, společnosti Polychain Capital, Sequoia China a dalších. Společná znalostní báze (CKB) sítě Nervos je prakticky ověřeným veřejným blockchainovým protokolem úrovně 1. To umožňuje, aby jakékoliv kryptoaktivum bylo uloženo bezpečně, pevně a svobodně stejně jako Bitcoin a zároveň umožnilo inteligentní kontrakty a škálování 2. stupně a zachytilo celkovou hodnotu sítě prostřednictvím nativního tokenu a kryptoekonomického designu. Společnost Nervos Network byla založena tvůrci Spark Pool, největšího těžařského poolu pro ETH, imToken, největší peněženky kryptoměny Ethereum na světě, Cryptape, největšího a nejuznávanějšího týmu inženýrů v oblasti blockchainu v Číně, a přispívá k výzkumu a vývoji základního protokolu kryptoměn Bitcoin a Ethereum. Pro více informací navštivte webové stránky www.nervos.org

O společnosti Huobi Group

Huobi Group, která se skládá z deseti odběratelských a dodavatelských podniků, je přední světovou společností v oblasti blockchainu. Společnost Huobi Group byla založena v roce 2013 a její kumulativní obrat přesahuje 1 bilion USD. S hrdostí poskytuje bezpečné, zajištěné a pohodlné obchodování kryptoměn a správu aktiv milionům uživatelů ve více než 130 zemích. Najdete nás na webových stránkách: www.hbg.com

Kontakty pro média:

S dotazy kontaktujte: Jiayi Li, media@huobi.com, +65-92295769

Pro Huobi kontaktujte: media@huobi.com

Pro Nervos kontaktujte: mark@eightfivepr.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/941619/huobi_global_branding.jpg

Klíčová slova Singapur-finance-služby-Huobi Global

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.