Tipface recenze

Praha 28. června 2019 (PROTEXT)

Tipface? To je zkrátka nová dimenze pro každého sázkaře. Sociální síť, která umožňuje uživatelům čerpat zpravodajství, zákulisní informace a statistiky ze světa sportu ve spolupráci s ČTK. Tipface umožňuje také navazovat kontakty se sázkaři z celého světa, kupovat či prodávat tipy na sázky. Jedná se tedy o jakýsi kompletní komfort pro sázkaře. Tipface však nabízí mnohem víc. Pro své uživatele nabízí nespočet spotřebitelských soutěží a her o desítky tisíc korun denně.

Sázet proti bookmakerům za peníze je už přežitek. Na Tipface mohou sázkaři meřit síly proti sobě v turnajích na různé časové období a to úplně bez vkladu a hazardu. Stačí přijít na www.tipface.com, zdarma se zaregistrovat, natipovat a vytvořit si vlastní tiket, který si zdarma uložíte. Pokud je tiket vítězný, nezvyšuje se zůstatek herního konta, ale výhra v podobě bodů putuje do žebříčku, který rozhoduje podle pozic o výši výhry. Turnaje nabízí velmi solidní výhry a to od pár stovek až do desítek tisíc korun každý den.

Každý si příjde na své! Milovníci kurzových sázek na sportovní utkání se mohou na www.tipface.com vyřádit v několika turnajích s automatizovanou kurzovou nabídkou. Dále milovníci sportu mohou v soutěžích tipovat jména gólových střelců nebo otestovat vědomosti v kvízových soutěžích a vyhrát až tisíce korun. Naopak fandové spíše číselných her mohou hrát Korunu a ukládat čísla až na 10 tahů denně o 10 Jackpotů každý den. K dispozici jsou i další hry či online ruleta. Všechny soutěže i hry se hrají naprosto bez vkladu a hazardu.

Každá výhra i prohra znamená posun a vývoj účtu. Celý systém Tipface je velmi propracovaný. Za výhry i prohry sbírá účet zkušenosti a milníky ve hře (achievementy). Achievementy jsou odznaky za splnění předepsaných milníků ve hře (například 100 vyhraných tiketů, 5 prohraných tiketů za sebou atd.) a otevírají trezory, které skrývají různé odměny od více než 70 obchodních partnerů Tipface.

Každý účet roste, zvyšují se mu zkušenosti, hodnosti a za vývoj každý získá odměny. Vyzkoušejte také Tipface na www.tipface.com, který se po čtyřech letech vývoje vydal na hlavní verzi projektu a i přes drobné vývojové nedostatky, které tým EIT nadále odstraňuje, nabízí naprostou revoluci na českém trhu.

Klíčová slova ČR-sázky-internet-Tipface

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.