Album s originálním soundtrackem hry BTS WORLD bude celosvětově k dispozici 28. června

Soul (Jižní Korea) 28. června 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

- Videoklip s písní „Heartbeat" bude také k dispozici 28. června

- Velmi očekávaná mobilní hra BTS WORLD se během prvních 14 hodin od zpřístupnění stala jedničkou mezi stahovanými hrami zdarma na zařízeních iOS ve 33 zemích v Severní Americe, Evropě a Asii

Společnost Netmarble dnes oznámila, že úplné album s originálním soundtrackem (OST) hry BTS WORLD bude celosvětově k dispozici 28. června v 18:00 korejského standardního času (KST). BTS WORLD, velmi očekávaná mobilní hra, která nabízí fantastický zážitek stát se manažerem kapely BTS, byla vydána 26. června.

„Heartbeat", titulní píseň alba OST ze hry BST WORLD, poprvé debutovala výhradně v mobilní hře 26. června. Pop rocková hudba doprovází herní příběh sedmi členů kapely BTS, kteří se stávají superhvězdami. Nabízí atraktivní tóny a harmonii této kapely a přináší dojemné a silné emoce. Tato píseň je prací producenta oceněného cenou GRAMMY, mixéra a skladatele DJ Swivela.

Zároveň s vydáním alba OST bude 28. června k dispozici zbrusu nové video pro píseň „Heartbeat". S tématem, které vychází z obsahu příběhu „Another Story" hry BTS WORLD, videoklip zobrazuje příběhy sedmi členů kapely prožívajících své sny jako obyčejní lidé v paralelním vesmíru na rozdíl od jejich současné reality.

Jako první originální soundtrack skupiny BTS pro hru obsahuje album OST ke hře BTS WORLD 14 skladeb, včetně doprovodné hudby ke hře, tematických písní pro každého člena kapely a tří dříve vydaných písní. Těmito písně jsou „Dream Glow" od Jina, Jimina a Jung Kooka; „A Brand New Day" interpretů j-hope a V; a „All Night" interpretů RM a SUGA.

BTS WORLD je mobilní příběhová simulační hra, která hráče zavádí zpět na začátek před debutem skupiny, aby převzali roli manažera skupiny BTS s konečným cílem učinit ze členů této kapely superhvězdy.

Hráči mohou ve hře s kapelou BTS komunikovat virtuálně jako manažeři prostřednictvím interaktivního obsahu 1:1, stejně jako sbírat a aktualizovat karty členů BTS pro započtení misí a průběžné otevírání dalších příběhů. Hra také obsahuje individuální příběhy členů BTS v rámci obsahu „Another Story", kde se každý člen objevuje jako hlavní postava ve svém individuálním příběhu.

Hra BTS WORLD je nyní celosvětově k dispozici (vyjma některých zemí) pro zařízení iOS a Android. Tato hra se během prvních 14 hodin od svého zpřístupnění dne 26. června stala jedničkou mezi stahovanými hrami zdarma na zařízeních iOS ve 33 zemích v Severní Americe, Evropě a Asii. Více informací o hře BTS WORLD naleznete na webových stránkách [https://btsw.netmarble.com] nebo sledujte BTS WORLD na sítích Twitter, YouTube a Instagram.

O společnosti Netmarble Corporation

Společnost Netmarble Games Corp. se snaží poskytovat skvělé hry hráčům na celém světě. Společnost Netmarble založená v Koreji v roce 2000 je nejrychleji rostoucí společností mobilních her a neustále se řadí mezi přední světové mobilní vývojáře a vydavatele. Netmarble s více než 6 000 zaměstnanci vyrábí a obsluhuje jedny z nejúspěšnějších mobilních her, včetně Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Everybody's Marble a Seven Knights. Jako mateřská společnost společnosti Kabam, která je největším vývojářem mobilních her v oblasti masivně multiplayerových her zdarma a největším akcionářem společnosti Jam City, předního vývojáře společenských her, je společnost Netmarble strategickým partnerem společnosti CJ ENM Corporation, největší zábavní společnosti v Asii, společnosti Tencent Holdings, největší internetové společnosti v Asii, a NCsoft, přední společnosti v oblasti MMO her. Více informací naleznete na webových stránkách http://company.netmarble.com

O společnosti Big Hit Entertainment

Společnost Big Hit Entertainment byla založena v únoru 2005 v Jižní Koreji generálním ředitelem a producentem Bang Si-Hyukem a zaměřuje se na hudební produkci, management umělců a produkci. Obchodní aktivity společnosti Big Hit zahrnují a vyvíjejí řadu obsahu vytvořeného špičkovými umělci s autorskými právy, včetně světoznámé klučičí skupiny BTS a jejího nejnovějšího přírůstku skupiny TOMORROW X TOGETHER. Se svým posláním „Hudba a umělci pro uzdravení" se společnost Big Hit snaží o pozitivní vliv prostřednictvím obsahu a zároveň poskytuje radost a inspiraci hudebním fanouškům na celém světě.

O společnosti Takeone Company

Takeone Company Corp. je inovativní společnost, která využívá popové kultury v herním prostředí. Společnost Takeone Company Corp., založená v roce 2016, je společností zaměřenou na inovativní obsah, který využívá popovou kulturu pro prostředí her. Takeone je přední společností v oblasti nového žánru mobilních her zvaných „Filmové hry", který kombinuje prvky interaktivní hry v rámci konceptu příběhů založených na popové kultuře a originálních slavných osobnostech. K těmto hrám patří plná videa a různý vizuální obsah, který posouvá hranice vyprávění příběhů pro příští generaci. Roky zkušeností a znalostí jak při vyprávění příběhů, tak při vývoji her vedly k tvorbě filmových her jako Take Urban a BTS World. Společnost Takeone v současné době vyvíjí řadu budoucích filmových her pro své budoucí a nadcházející tituly. Další informace naleznete na webových stránkách www.takeonecompany.com.

Korea (Soul)

Centrála, vztahy s veřejností

Jinho Lee

globalpr-g@netmarble.com

82-2-2271-7444

Severní Amerika

Netmarble, vztahy s veřejností v USA

Chastity Irizarry

chastity.irizarry@netmarble.com

Rogers & Cowan

Joe Schneider

jschneider@rogersandcowan.com

Big Hit Entertainment

Irene Choi

irenechoi@bighitcorp.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/930274/BTS_WORLD_Album_Cover.jpg

PROTEXT

Klíčová slova Korea-hudba-hry-trendy-Netmarble Corp.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.