Křest publikace Co byste měli vědět o rakovině prsu

Praha 26. června 2019 (PROTEXT)

Pozvánka na křest publikace Co byste měli vědět o rakovině prsu

Pozvánka na křest publikace Co byste měli vědět o rakovině prsu

Dnes 26. června od 17:00 se uskuteční ve vstupní hale Proton Therapy Center Czech křest publikace Co byste měli vědět o rakovině prsu, 2., aktualizované a doplněné vydání autorů prof. MUDr. Jitky Abrahámové, DrSc. a kolektivu.

Celým křtem bude provázet MUDr. Miroslav Lomíček, šéfredaktor zdravotní redakce Nakladatelství Grada, kde byla kniha vydána. Kromě samotné autorky a spoluautorů se křtu zúčastní také kmotři knihy prof. Jiří Hlaváč, klarinetista, saxofonista a hudební skladatel, Luděk Vele, emeritní sólista Opery Národního divadla a Vlastimil Harapes, emeritní sólista a šéf baletu národního divadla a umělecký ředitel Mezinárodní konzervatoře Praha.

Hosté této slavnostní události budou mít jedinečnou možnost prohlédnout si prostory Proton Therapy Center během komentované prohlídky, vedené Mgr. Vladimírem Vondráčkem, hlavním fyzikem Proton Therapy Center.

Celý večer bude pak zakončen rautem.

Budeme se těšit na vaši účast.

Proton Therapy Center Czech s.r.o., Budínova 2437/1a, 180 00 Praha 8

Kontaktní osoba:

Lucie Černá

Specialista PR

E-mail: Lucie.Cerna@ptc.cz

Mobil / Cell phone: (+420) 602 191 625

Telefon / Desk phone: (+420) 222 998 921

Klíčová slova ČR-zdraví-literatura-Nadační fond Onkologie pro 21.století

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.