V srpnu do Kutné Hory na závody veteránů

Kutná Hora 21. června 2019 (PROTEXT)

Předposlední prázdninový víkend je v Kutné Hoře tradičně vyhrazen milovníkům automobilových veteránů

Předposlední prázdninový víkend je v Kutné Hoře tradičně vyhrazen milovníkům automobilových veteránů

Předposlední prázdninový víkend (letos 17. – 18. srpna) je v Kutné Hoře tradičně vyhrazen milovníkům automobilových veteránů a jejich posádek v dobových kostýmech. Letos se uskuteční již XI. ročník Veteran Rallye Kutná Hora, jehož se vždy účastní několik desítek vozů vyrobených do roku 1940. Záštitu nad rallye převzalo Národní technické muzeum.

Závody do vrchu Kaňk

V sobotu a v neděli se uskuteční závod do vrchu Kaňk. Auta jsou výkonnostně naprosto rozdílná, a proto zde nevítězí ten nejrychlejší. Jedná o tzv. jízdu pravidelnosti, v níž se snaží závodníci zajet všechna čtyři kola (dvě v sobotu a dvě v neděli) ve stejném čase. Vítězí ten, jehož časy se nejvíce blíží prvnímu zajetému.

Spanilá jízda po okolí Kutné Hory

Nejen obyvatelé a návštěvníci Kutné Hory se mohou těšit na krásu nablýskaných aut a výpravných kostýmů. Pokud zrovna nestíháte být v centru dění, nenechte si ujít sobotní spanilou jízdu, která tentokrát povede na krásný zámek Žleby.

Informace o Veteran Rallye Kutná Hora 2019 a doprovodném programu naleznete na http://www.veterani-kh.cz a na Facebooku -https://www.facebook.com/IntVeteranRallye/.

Kontakt pro média:

Mariana Pohlová

ředitelka závodu

E-mail: pohlova@m-communication.cz

Klíčová slova ČR-automoto-zábava-hobby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.