Společnost LONGi je dle zprávy NEF agentury Bloomberg finančně nejstabilnějším FV výrobcem

Si-an (Čína) 18. června 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost LONGi se ve zprávě New Energy Finance agentury Bloomberg (BNEF) umístila na vrcholu seznamu Altman-Z pro výrobce solárních modulů poprvé a se značně zvýšeným skóre.

Poměr Altman-Z měří finanční zabezpečení společnosti v pěti základních kritériích, která testují možnost bankrotu společnosti v následujících dvou letech.

Společnost LONGi Solar byla zařazena mezi nejbezpečnější solární výrobce na světě ve zprávě BNEF pro druhé čtvrtletí 2019 s poměrem Altman-Z 3.01.

V předchozích vydáních zprávy BNEF byla společnost LONGi nejvýše hodnoceným výrobcem v Asii a celosvětově druhým. Společnost LONGi je také pravidelně uváděna ve zprávě BNEF jako výrobce modulů prvotřídní kvality.

LONGi Solar je plně vlastněnou dceřinou společností předního světového výrobce vysoce výkonných monokrystalických destiček LONGi Green Energy (SH 601012). Skupina dosáhla v roce 2018 nového rekordu ročních výnosů ve výši 21,987 milionu RMB (3,27 miliardy USD), což je o 34,38 % více než v předchozím roce, s ročním čistým ziskem 2,557 milionů RMB (379,8 milionu USD). Společnost LONGi dosáhla v roce 2018 dodávek solárních článků a modulů o celkovém výkonu 7,072 GW, což je jeden ze 4 největších objemů na světě.

Pan Wenxue Li, prezident společnosti LONGi Solar, uvedl: „Nedávné skóre Altman-Z ve zprávě BNEF potvrzuje obrovský růst a vedoucí postavení, které si společnost LONGi v posledních letech zajistila na globálním solárním trhu díky vysoké kvalitě, vysoké výkonnosti a velkému objemu. Tyto faktory posunují společnost vpřed jako preferovanou volbu pro zákazníky, a to díky naší finanční síle a nezávisle ověřené bonitě."

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

KONTAKT: Ted Yang, +86-15388637121

Klíčová slova Čína-energie-obchod-LONGi Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.