Platforma S BLOCK se bude podílet na konferenci World Blockchain Forum Singapore & World Blockchain Award Asia

Bern (Švýcarsko) 17. června 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

V Asii velmi očekávaná akce zaměřená na technologii blockchainu World Blockchain Forum · Singapore & World Blockchain Award · Asia proběhne ve dnech 22. - 23. června 2019 v prostorách Marina Bay Sands v Singapuru. Konference přivede k jednomu stolu více než 4 000 světových špiček z vládní sféry, asociací, regulačních agentur, investičních společností, stran, které se podílí na blockchainových projektech, finančních technologických firem a médií, aby diskutovali o průmyslových trendech a modernizacích, společně ocenili inovátory a přispěli k propagaci tohoto odvětví a jeho zdravému a rychlému rozvoji!

Na pořádání akce World Blockchain Forum Singapore & World Blockchain Award Asia se bude podílet platforma S BLOCK. S BLOCK byla vyvinuta jako rychle se rozvíjející platforma pro digitální správu aktiv pro blockchainový průmysl, která chce sloužit digitálnímu finančnímu ekosystému a usiluje o komercionalizaci do konce roku 2019. Sloganem platformy S BLOCK je „uvolněte vaše digitální aktiva.“ Platforma rovněž umožňuje investorům přístup k nejoblíbenějším kryptoměnám jako jsou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), stejně jako specializovaným kryptoměnám, aby byl přístup na trh pro investory demokratičtější. Díky vynikající firemní kultuře a předním technickým zkušenostem má platforma S BLOCK skvělou pozici k tomu, aby se stala jedničkou na trhu v oblasti blockchainového průmyslu.

Na konferenci WBF Singapore se sejdou představitelé předních společností jako například EY, PwC, R3, Lenovo, Huawei, Dubai Blockchain Centre a dalších, aby se podělili o své názory a projekty s veřejností. Nejžhavější témata jako RegTech (regulatorní technologie), kompliance a nové technologie budou probírána podrobně. Naši vynikající přednášející se podělí o své názory na nadnárodní politiku a výhody blockchainu, nejnovější trendy a budou se zabývat rovněž budoucností blockchainu. WBF Singapore zve všechny provozovatele a nadšence zaměřené na blockchain, aby se akce zúčastnili. Očekáváme, že se setkají největší odborníci z Asie, aby rozebrali problematiku blockchainu a nápadů na modernizaci, špičkové technologie a přesné analýzy.

Početné celebrity a experti budou diskutovat o nejnovějších trendech v průmyslovém odvětví, představí projekty pro modernizaci, plány pro výzkum a kompletní globální distribuci na zakódované ekonomické mapě světa. Vystoupení platformy S BLOCK na fóru je účastníky velmi očekáváno. Blockchainová technologie postupně získává uznání v širším měřítku a trh s kryptoměnami má dlouhodobě nízkou úroveň adaptace, proto bude platforma S BLOCK nadále zlepšovat své silné stránky, aby usnadňovala práci v rámci průmyslového odvětví, uvnitř i zvenčí. Platforma S Block bude pokračovat v tvrdé práci se špičkovým týmem zakladatelů, vynikající firemní kulturou a předními technickými zkušenostmi.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190614005232/en/

Kontakty

SBLOCK FOUNDATION PTE. LTD

Jennifer Bialek

Email : contacts@sblock.com

www.sblock.com

Zdroj: SBLOCK FOUNDATION PTE. LTD

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Švýcarsko-komunikace-finance-SBLOCK FOUNDATION

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.