Monokrystalické půlené články PERC společnosti Suntech získaly titul „Nejlepší FV modul DNV-GL 2019 z hlediska spolehlivosti"

Wu-si (Čína) 15. června 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Dne 4. června 2019 (pekingského času) se oficiálně konala Mezinárodní výstava solární výroby energie a Výstava a konference inteligentní energie. Na této výstavě získal modul s monokrystalickými půlenými PERC články společnosti Suntech od společnosti DNV-GL (PVEL LLC) titul „Nejlepší FV modul z hlediska spolehlivosti pro rok 2019".

Modul s monokrystalickými půlenými PERC články společnosti Suntech má vynikající výkon. Jeho konstrukce baterie s půlenými články minimalizuje vnitřní ztráty modulu a v důsledku toho se výrazně zvyšuje výkon. S nižší provozní teplotou a vyšším koeficientem špičkového výkonu oproti výrobkům stejné specifikace může modul s monokrystalickými půlenými PERC články společnosti Suntech přinést zákazníkům další zisky. Jak 78článkový design plochy, tak i vyšší výkonová hustota efektivně snižují plochu instalace a šetří náklady na práci a rovnováhu systémů. To maximalizuje ekonomickou nadřazenost fotovoltaického systému a výstupní výkon. Díky moderní technologii baterií a přední obalové technologii je modul s monokrystalickými PERC články společnosti Suntech na trhu velmi vítán.

DNV-GL je největší nezávislá poradenská společnost v oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů energie na světě. V roce 2012 společnost DNV GL vyvinula Program pro kvalifikaci produktů (PQP), který investorům fotovoltaických elektráren poskytuje nezávislá a konzistentní data o spolehlivosti a výkonnosti a výrobcům modulů spravedlivé a profesionální služby nezávislé kvalifikace.

Uvádí se, že kusovníky výrobců modulů, které byly vybráni do kategorie „Nejlepší FV modul z hlediska spolehlivosti pro rok 2019", byly 100% certifikovány a testovány. Pro zajištění poctivosti testu a výběru jsou moduly všech výrobců testovány stejnou metodou za stejných podmínek. Kromě toho je prováděno poměrné srovnávání.

Poté, co společnost Suntech získala titul Nejlepší FV modul z hlediska spolehlivosti pro rok 2018, byla na tento seznam opět zařazena v roce 2019. Nejedná se jen o silné potvrzení spolehlivosti společnosti Suntech, ale také o největší uznání její kvality. Společnost Suntech vždy dbá o podporu efektivity konverze produktů, neustále zlepšuje výzkum a vývoj nových technologií, zlepšuje výrobní postupy a s nadšením poskytuje zákazníkům fotovoltaické produkty vysoké kvality a spolehlivosti a s vysokou nákladovou efektivitou prostřednictvím pokročilých technických výhod a vynikající výrobní úrovně, čímž aktivně přispívá k cíli „parity sítě" pro výrobu solární energie.

KONTAKT: Truman +86-13585097646

Klíčová slova Čína-energie-Suntech

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.