Společnost Henniges Automotive jmenovala L. Brookse Mallarda finančním ředitelem

Společnost Henniges Automotive jmenovala L. Brookse Mallarda finančním ředitelem

Společnost Henniges Automotive jmenovala L. Brookse Mallarda finančním ředitelem

Společnost Henniges Automotive, přední světový dodavatel technicky pokročilých těsnění a antivibračních komponentů pro automobilový průmysl, oznámila, že L. Brooks Mallard se připojil ke společnosti jako finanční ředitel.

Pan Mallard bude jako finanční ředitel řídit finanční správu společnosti, kapitálové financování a vnitřní strukturu, která bude odpovědná za dohled nad účetnictvím a finančním výkaznictvím, finančním plánováním, řízením rizik, finanční kontrolou, daněním, informacemi a právními záležitostmi. Pan Mallard bude také zastávat funkci člena výkonného týmu vedení.

„Brooks má působivou kariéru, která pokrývá řadu různých odvětví finančnictví, a jeho styl dokonale zapadá do kultury společnosti Henniges," řekl Larry Williams, generální ředitel společnosti Henniges. „Jsme nadšeni, že ho můžeme přivítat, a těšíme se na jeho vedení, protože budeme dále strategicky rozšiřovat globální přítomnost naší společnosti."

Před nástupem do společnosti Henniges byl Mallard čtyři roky výkonným viceprezidentem a finančním ředitelem společnosti Jeld-Wen. Během své pětadvacetileté kariéry zastával také pozice v oblasti financí u společností TRW, Cooper Industries, Thomas & Betts a Briggs & Stratton. Mallard získal titul Bachelor of Business Administration titul Master of Business Administration na univerzitě Georgia Southern University.

O společnosti Henniges Automotive

Henniges dodává výrobcům originálních zařízení (OEM) v automobilovém průmyslu těsnicí systémy do dveří, oken, zadního úložného prostoru, vedení skel, střešních oken a kapot. Tato společnost dodává pro automobilový průmysl také antivibrační řešení, enkapsulovaná skla a další pryžové komponenty. Henniges je dodavatelem všech hlavních výrobců originálních zařízení (OEM) v automobilovém průmyslu a své závody má rozmístěny v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě a Asii. Tato společnost celosvětově zaměstnává 8 700 pracovníků. Další informace naleznete na webových stránkách http://www.hennigesautomotive.com/.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/900436/Henniges_Automotive_Brooks_Mallard.jpg

KONTAKT: Kontakt pro média: Jennifer VanHorn, Henniges Automotive, Jennifer.VanHorn@hennigesautomotive.com

Klíčová slova USA-automoto-lidé-Henniges Automotive

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.