Colonnade Insurance podporuje Centra dětské traumatologie v ČR

Praha 5. června 2019 (PROTEXT)

Prof. MUDr. Petr Havránek, CSc., přednosta Kliniky dětské chirurgie a traumatologie Thomayerovy nemocnice v Praze a Linda Jandová, ředitelka Nadačního fondu Kolečko, převzali šek v hodnotě 325.682 Kč od generálního ředitele pojišťovny Colonnade Insurance S.A..

Dominik Štros, generální ředitel české pobočky pojišťovny Colonnade, předal zástupcům NF Kolečko Lindě Jandové a prof. MUDr. Petru Havránkovi, CSc., symbolický šek na částku 325.682 Kč. Předání šeku proběhlo v rámci slavnostního večera v Klášteře minoritů sv. Jakuba za doprovodu kytarového dua Siempre Nuevo.

Počátky vzájemné spolupráce nadace Kolečko a Colonnade se datují do roku 2012, kdy společnost (tehdy ještě pod názvem AIG) věnovala Kolečku kolekci 150 grafických listů výtvarníka Jiřího Slívy.

Nadační fond Kolečko podporuje od roku 2004 všech osm Center dětské traumatologie v České republice. Hodnota poskytnutých darů a vybavení je již více než 9,000.000 Kč. Kolečko se také prostřednictvím projektů Rozhlédni se!, Bez úrazů je to fajn a Dožij se dvaceti věnuje prevenci úrazů dětí a mladistvých.

O Colonnade Insurance

Colonnade Insurance je součástí kanadského finančního holdingu Fairfax, který se akvizicí poboček pojišťoven QBE (2016) a AIG (2017) vstoupil na středo a východoevropský pojistný trh. Colonnade je neživotní pojišťovnou, která nabízí komplexní portfolio tradičních i specializovaných pojistných produktů.

Disponuje upisovací kapacitou srovnatelnou s lídry českého trhu a je zajištěna u renomovaných světových zajistitelů. Jako jedna z mála pojišťoven v České republice je Colonnade držitelem ratingu finanční síly A- (Excellent) a úvěrového ratingu a- ratingové agentury A.M. Best.

O Fairfax Financial Holdings Limited

Fairfax Financial Holdings je holdingová společnost se sídlem v Torontu, která se prostřednictvím svých dceřiných společností angažuje v pojištění majetku a rizik, zajišťování a v řízení investic. Kmenové akcie společnosti jsou kótovány na torontské burze pod symbolem FFH a v amerických dolarech pod symbolem FFH.U. Pojišťovací a zajišťovací společnosti Fairfax Financial Holdings fungují na základě decentralizace, s autonomními týmy, které zodpovídají za implementaci upisovací strategie na jednotlivých trzích. Dceřiné společnosti Fairfax poskytují široké spektrum majetkových a odpovědnostních produktů a udržují diverzifikované portfolio rizik napříč všemi třídami podnikání, geografických oblastí a typů pojištěnců.

Kontakt:

Veronika Honegrová

Mob.: +420 731 156 572

E-mail: veronika.honegrova@colonnade.cz

www.colonnade.cz

Klíčová slova ČR-pojišťovny-zdraví-sociální-charita-firmy-Colonnade Insurance

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.