PROTEXT VIDEO: Udílení České ceny za PR

ČTK bude v úterý 4. června od 19:00 vysílat živě z centra moderního umění DOX+ v Praze slavnostní večer a předávání cen za nejlepší projekt v oblasti Public Relations. Čtrnáctý ročník oborové soutěže LEMUR - Česká cena za Public Relations pořádá Asociace PR agentur (APRA).

Do letošního ročníku bylo přihlášeno 123 projektů, které jejich tvůrci přihlásili do 251 kategorií, z nichž mezi finalisty postoupilo 111 prací. O nejlepších projektech rozhodovalo sedm komisí složených z padesátky porotců, odborníků na public relations.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1559546710" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8704305/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Klíčová slova ČR-média-ocenění-Praha-4.6.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.