Společnost Young Living odhalila při slavnostním stříhání stuhy svou novou globální centrálu Jedinečná centrála spojuje úchvatný design se zelenými iniciativami

Lehi (Utah) 31. května 2019 (PROTEXT /PRNewswire)

Global Headquarters, Young Living Essential Oils, Lehi, Utah

Global Headquarters, Young Living Essential Oils, Lehi, Utah

                     Young Living Essential Oils(PRNewsFoto/Young Living Essential Oils)

Společnost Young Living Essential Oils, světový lídr v oblasti éterických olejů dnes oslavuje otevření svého globálního sídla (GHQ) v Lehi v Utahu slavnostním stříháním stuhy. Odhalení pětipodlažní budovy o rozloze 24 433 m2 je součástí oslavy 25 let výročí založení společnosti.

Globální ústředí společnosti Young Living bylo vybudováno tak, aby se kvalifikovalo pro certifikaci LEED i Green Globe, a jedinečný design organizuje pracovní prostory pro téměř 1 000 zaměstnanců v okolí botanického atria se dvěma velkými panoramatickými okny a třípodlažním vodopádem. V rámci oddanosti společnosti Young Living přírodě a jejího cíle nulového odpadu se budova může pochlubit více než 20 ekologicky šetrnými funkcemi, včetně střešních solárních panelů, vnitřních skleněných stěn pro maximalizaci přirozeného osvětlení, stavebních materiálů z regionálních zdrojů, nabíjecích stanic vozidel a rozsáhlého recyklačního systému.

„Otevření nového sídla společnosti v Lehi není nic nového," řekl Jared Turner, prezident a provozní ředitel společnosti Young Living. „To je důvod, proč jsme chtěli, aby náš areál vynikl. Naším cílem bylo ztělesnit vizi našeho zakladatele D. Garyho Younga. Představoval si svět, ve kterém všichni doznávají blahobytu po celý život. Proto jsme odstranili veškeré překážky ovlivňující výstavbu a splnění potřeb našich zaměstnanců. Zaměstnanci a naši sousedé a přátelé mohou v restauraci Vitality Cafe v centrále GHQ jíst potraviny v bio kvalitě z místních zdrojů, zatímco zaměstnanci společnosti mají na místě také k dispozici posilovnu s osobním školením podporovaným společností, vnitřní atrium a venkovní zahrady pro trochu přírody během pracovního dne." Mezi další zařízení patří amfiteátr Skyrider, výzkumný skleník a muzeum D. Garyho Younga, které má být otevřeno v létě roku 2019.

Nová budova se nachází na adrese 1538 Sandalwood Drive v Lehi. Společnost Young Living zve návštěvníky, aby si přišli prohlédnout atrium, sledovali destilaci esenciálních olejů ve vědecké laboratoři a navštívili muzeum. Místní Centrum zkušeností poskytne veřejnosti příležitost dozvědět se více o globálních farmách společnosti Young Living, o široké řadě esenciálních olejů a olejových infuzních produktech, o závazku kvality Seed to Seal®, o Slibu 5×5 a dalších.

Slavnostní stříhání stuhy bude obsahovat proslovy Marka Johnsona, primátora města Lehi; Thoma Cartera, výkonného ředitele společnosti UCAIR; a Mary Young, Jareda Turnera a Rona Harrise ze společnosti Young Living Essential Oils. Kongresman Spojených států Ben McAdams pronese hlavní řeč. Akce bude živě vysílána na webových stránkách společnosti Young Living od 10:00 do 11:00 MT (horského času) a lze ji shlédnout po přihlášení na webové stránky YoungLiving.com/ghqribboncutting.

O společnosti Young Living Essential Oils

Společnost Young Living Essential Oils sídlící v Lehi v Utahu je světovým lídrem v oblasti esenciálních olejů a nabízí nejkvalitnější dostupné produkty s přírodními oleji. Společnost Young Living přistupuje ke svému vedoucímu postavení v průmyslu zodpovědně a nastavuje standardy kvality vlastním přísným výrobním postupem Sead to Seal®, který zahrnuje tři klíčové pilíře: zdroje, vědu a standardy. Tyto hlavní zásady pomáhají společnosti Young Living chránit planetu a poskytovat čisté a autentické produkty, které mohou její členové s důvěrou používat a sdílet s přáteli a rodinou. Produkty společnosti Young Living, které všechny pocházejí z podnikových farem, partnerských farem a dodavatelů s certifikátem Seed to Seal, nejenže podporují zdravý životní styl, ale poskytují také příležitost pro více než 6 milionů globálních členů, aby našli pocit účelu a celkového blahobytu prostřednictvím přizpůsobení práce svým hodnotám a vášním. Více informací naleznete na webových stránkách YoungLiving.com, na @younglivingeo na Twitteru nebo na síti Facebook.

Kontakt pro média

Pro dotazy z médií kontaktujte prinquiries@youngliving.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/894307/Young_Living_Global_HQ.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/323110/Young_Living_Essential_Oils_Logo.jpg

Klíčová slova USA-stavby-reality-Young Living Essential Oils

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.